«Українська горіхова Асоціація» запрошує на міжнародну конференцію

 «Українська горіхова Асоціація» запрошує на міжнародну конференцію

19-21 квітня у Львові пройде VII Міжнародна виставка та форум з розвитку фермерства «AGROPORT WEST LVIV 2018». 20 квітня в рамках форуму «Українська горіхова Асоціація» організує міжнародну конференцію «Найсучасніші агротехнології в створенні та обслуговуванні рентабельних горіхових садів».

 

Форум та конференція проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації. Організаторами виступають Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації, «Українська горіхова Асоціація».

Виставка «AGROPORT WEST LVIV 2018». містить у собі найнеобхідніше для аграрія: наукові здобутки, інформаційний простір, техніку тощо. Серед ключових тем: рослинництво, птахівництво, тваринництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво, садівництво ї, особливо, – горіхивництво, як експортно орієнтована галузь.

Традиційно головним завдання заходу стане – інформаційна підтримка виробників, розширення ринків збуту, налагодження міжнародних відносин, формування сучасних стандартів якості, які будуть відповідати вимогами СОТ та ЄС.

Розклад роботи конференцій:

10.00-10.30 Реєстрація учасників конференції, огляд виставкових стендів
10.30-13.00 Перша пленарна частина конференції
13.00-14.00 Перерва. Майданчик спілкування 1-на- 1. Робота виставкових стендів
14.00-17.00 Друга пленарна частина конференції
17.00-18.00 Майданчик спілкування 1-на- 1. Консультації з провідними фахівцями горіхового садівництва. Відповіді на запитання.

На Початкову конференцію року ми запросили для Вас найвидатніших фахових спеціалістів в галузі горіхівництва, фермерів-практиків, досвідчених селекціонерів та садоводів, керівників розплідників, підприємств з переробки і експорту, науковців Україні, та західних країн, представників Міністерства Аграрної політики, ЗМІ.

Розглядатимуться новітні підходи до технології створення інтенсивних садів та їх подальшого обслуговування, передові технології та агроприйоми, практичні програми збільшення рентабельності та окупності вкладень, практичні питання щодо посадки саду грецького горіха та фундука в комплексі – від ґрунтових вишукування, проектування до посадки та догляду за садом, алгоритм створення інтенсивного горіхового саду, системний підхід до переробки, реалізації, експорту, горіхової продукції. Буде запропонована економічна складова створення садів грецького горіха та фундука в різних варіантах.

Під час конференції Ви зможете придбати саджаньці грецького горіха та фундука українських за закордоних сортів.

ОЧІКУЄМО НА ВАШІ ЗАЯВКИ ДО УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ.

 

 

 

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар