Україна збільшує імпорт черешні з Іспанії

 Україна збільшує імпорт черешні з Іспанії

Затримка сезону збирання вітчизняної черешні зіграла на користь українським імпортерам. Про це повідомляє info.shuvar.com.

Сьогодні на прилавках українських магазинів та ринків все частіше можна зустріти черешню виробництва Іспанії. Оператори найбільшого в Західній Україні гуртового ринку ОРСП «Шувар»додають імпортну черешню до асортиментної лінійки свіжих ягід поступово, відповідно, із зростаючим попитом на неї. Продавці кажуть, що зацікавлення українців до імпортної ягоди швидко зростає, навіть, не дивлячись на відносно високу її вартість — 230-250 грн/кг.

«Українці звикли до того, що в другій половині травня на ринках вже є черешня. Наприклад, в минулому році, завдяки теплій весні, фермери із Закарпаття привезли на наш ринок першу ягоду ще в першій половині травня. В цьому сезоні погода стримує визрівання ягоди в українських садах, тому, наші оператори почали працювати із імпортом», — розповідає Іван Федишин, керівник напрямку «Овочі та фрукти» ОРСП «Шувар».

За словами пана Федишина, оператори «Шувару» працюють виключно із досвідченими європейськими постачальниками, які вирощують ягоду згідно із стандартами ЄС. Тому, українці можуть бути впевненими у тому, що іспанська черешня, крім гарного зовнішнього вигляду та насиченого смаку, є також абсолютно безпечною для здоров’я.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар