Україна представила свою продукцію на світовій виставці алкогольних напоїв ProWein China 2018

 Україна представила свою продукцію на світовій виставці алкогольних напоїв ProWein China 2018

Україна представила свою продукцію на світовій виставці алкогольних напоїв ProWein China 2018 коньяками “Коктебель”. Про це УНН розповіли у компанії-виробника продукції Beverage Trading Company.

Так, 13-15 листопада 2018 року в китайському місті Шанхай пройшла світова виставка алкоголю ProWein China 2018. Цього року ProWein China зібрала 750 виробників з більш ніж 39 країн.

“Український коньяк “Коктебель“ був представлений власним стендом поміж світових брендів. “Коктебель“ продемонстрував не тільки високу якість продукту, але і нещодавно оновлений дизайн. Відвідувачі високо оцінили витончений та шляхетний смак українського коньяку та новий зовнішній вигляд пляшки та етикетки”, — йдеться у релізі компанії.

Зауважимо, що Китай — це один з найбільших ринків вина та коньяків у світі, як за обсягом виробництва, так і за обсягом споживання. Тому саме ця країна 5 років тому стала ще одним центром проведення наймасштабнішої виставки ProWine.

ProWine China — унікальне місце, де зустрічаються представники з усього світу, щоб обмінюватися досвідом та знайомитись з різноманітною високоякісною алкогольною продукцією. Також, протягом трьох днів виставки, учасники мали можливість відвідати більш ніж 30 семінарів та майстер-класів, щоб дізнатися більше про історію вина та сучасні тенденції в індустрії.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар