Учасники міжнародної конференції “Від землі до готового продукту” на власні очі побачили як вирощзують та зберігають фрукти у компанії “МАЇС”

 Учасники міжнародної конференції “Від землі до готового продукту” на власні очі побачили як вирощзують та зберігають фрукти у компанії “МАЇС”

21-22 березня в Черкасах з успіхом відбулася IV Міжнародна конференція для галузей садівництва і переробки «Технологія та Інновації: Від землі – до готового продукту». Однією з основних тем стала переробка плодово-ягідної продукції у продукти з доданою вартістю.

Однією з родзинок конференції стало місце її проведення. Адже компанія «МАЇС» вже понад 20 років є провідним підприємством на аграрному ринку України. Сад «МАЇС» – це продуманий, злагоджений технологічний процес з окремою інфраструктурою і централізованою системою управління й контролю. Тут закладено 170 га яблуневого саду на крапельному зрошенні, плантації ягід. Агроном компанії провів для учасників туру майстер-клас з обрізки яблуні.

Комплекс зі зберігання та сортування для «МАЇС» побудувала українська компанія «Інсолар-Холод». Зберігання здійснюється в 27-ми холодильних камерах з РГС, використовується голландська сортувальна лінія GREEFA. Окремо побудований холодильник з різним типом камер, що забезпечує 9 ярусів зберігання.
Соки прямого віджиму ТМ «Найсік» виробляються на обладнанні австрійської компанії Kreuzmayr, всі процеси автоматизовані. Розливають готові яблучно-морквяний, яблучно-гарбузовий, яблучно-буряковий соки, а також соки з додаванням малини, ожини, груші в Bag-in-Box і в пляшку.

Горіховий центр «Залісся» включає 100 га саду волоського горіха та фундука, лабораторію зимового щеплення, теплицю для загартування посадкового матеріалу, маточно-живцевий сад із колекцією 13 сортів горіха, розсадник дорощування із системою зрошення.

– Конференція та бізнес-тур були дуже цікавими для мене: багато доповідачів, інформації. Це і спілкування з людьми, адже можна напряму поставити запитання про те, що тебе хвилює. Відвідувати такі заходи – це дуже важливо для ведення бізнесу. Адже, перш ніж чимось займатися,вкладати великі інвестиції, треба задуматися і прикинути всі за і проти, оновити свої знання в цій галузі. Виправляти помилки значно дорожче, треба із самого спочатку все зробити правильно, – підкреслює садовод з Київщини Віктор БАЦУЛА.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар