UCDA оголосила реєстрацію на дегустаційний конкурс INDEPENDENT СRAFT

 UCDA оголосила реєстрацію на дегустаційний конкурс INDEPENDENT СRAFT

Новий механізм роботи конкурсу та оновлені категорії напоїв: UCDA запустила реєстрацію на ІІ Всеукраїнський професійний дегустаційний конкурс “INDEPENDENT СRAFT” та премію “UKRAINIAN CRAFT SPIRITS AWARDS 2021”.

Асоціація крафтових дистиляторів України оголосила про ІІ Всеукраїнський професійний дегустаційний конкурс “INDEPENDENT СRAFT” та премію “UKRAINIAN CRAFT SPIRITS AWARDS 2021”. Цього року організатори дещо змінили механізм роботи конкурсу та додали ряд нових категорій для напоїв.

“Минулорічний досвід показав, що малі українські дистилерії інтенсивно розробляють нові продукти. Вони бачать велику перспективу в розвитку своєї справи, яку ми, своєю чергою, намагаємося всіляко підтримувати. Тенденція така, що у виробників є напої, які важко внести до якоїсь із минулорічних категорій, тому ми вирішили розширити перелік можливих позицій, які можна подавати на конкурс”, – розповіла голова UCDA Катерина Лавренова.

Окрім уже відомих категорій, таких як зернові, плодові, коренеплодові дистиляти, джини, наливки та настоянки, з’явилися категорії, як-от ром, винний дистилят, медовий та пивний дистилят, авторські спиртні напої тощо.

З повним переліком класифікації можна ознайомитися на сайті UCDA.

Організатори конкурсу також звертають увагу, що цьогоріч зміниться і механіка роботи конкурсу. Він буде проходити в три етапи:

1) 25 січня – 12 березня: збір зразків, розподіл за категоріями, складання карт і шифровка, складання графіку роботи журі за категоріями напоїв.
2) 15 березня – 26 квітня: засідання журі за категоріями напоїв
3) 27 квітня – 30 квітня: фінальний підрахунок результатів і виведення протоколів.

Така концепція проведення конкурсу дозволить учасникам визначитись з напоями та добре підготувати зразки.

“Ми так само продовжуємо співпрацювати з Київським національним торговельно-економічним університетом. Завдяки сучасній матеріально-технічній базі вузу ми зможемо проводити дегустаційний конкурс на професійному рівні. Перед нами не стоїть завдання просто спробувати і роздати медалі. Ми розробили і проводимо цей конкурс, щоб об`єктивно оцінити стан ринку крафтових міцних напоїв, оцінити якість, рецептури, асортимент. Ми прагнемо виділити кращих і створити для них сприятливі можливості для зростання і просування”, – зазначає Катерина Лавренова.

Зареєструватися на конкурс можна на сайті Асоціації: https://ukrainiancraftdistillers.com/ukrainian-craft-spirits-awards-2021
 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар