У Житомирі виготовляють яблучні та яблучно-грушеві соки прямого віджиму

 У Житомирі виготовляють яблучні та яблучно-грушеві соки прямого віджиму

У Житомирі вже другий рік поспіль виготовляють яблучні та яблучно-грушеві соки прямого віджиму «Веселий дідусь». Про це проєкту «Напої. Технології та Інновації» розповів лідер гурту ZERNO, підприємець Максим КОЗЛОВЕЦЬ, ключова сфера діяльності якого – виготовлення плодово-ягідних вин.

– Я не планував виготовляти соки. Але трапилося так, що, окрім смородини, вишні й порічок, із яких я виготовляю вино, в орендованому саду вирощую ще яблука та груші. Тому минулого року я спробував переробити невелику кількість плодів. Вийшло приблизно 5–7 тонн соку, який запакували в бег-ін-бокси. Сік буквально розлетівся завдяки фейсбук-спільноті після одного допису. Тоді я зрозумів, що натуральний сік купують. Цього року вирішив виготовити максимальну кількість, яку дозволить мій прес та пастеризатор. Мінімальна кількість соку у планах цього сезону – 30 тонн, – розповідає Максим Козловець.

За словами підприємця, уже є десятки передзамовлень на сік. Тому проблем із його реалізацією немає. Адже власник впевнений: якщо продукт якісний, то він завжди знайде свого споживача.

Читайте також:
«Дунайський аграрій» виготовив сік з органічного нектарину
Як на Львівщині виготовляють соки прямого віджиму

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті