У Вінниці пройде міжнародна конференція для виробників черешні, абрикосів та слив

 У Вінниці пройде міжнародна конференція для виробників черешні, абрикосів та слив

ТОВ “ФРУКТОВИЙ ПРОЕКТ” за підтримки Асоціації “УКРСАДПРОМ” організовують міжнародну конференцію “ЧЕРЕШНЯ, АБРИКОС ТА СЛИВА В УКРАЇНІ: ТЕХНОЛОГІЇ, РИНОК, ПЕРСПЕКТИВИ”, що пройде у Вінниці  24 січня 2019 року.

Міжнародна конференція “ЧЕРЕШНЯ, АБРИКОС ТА СЛИВА В УКРАЇНІ: ТЕХНОЛОГІЇ, РИНОК, ПЕРСПЕКТИВИ”  об’єднає виробників кісточкових з різних регіонів України, країн СНД та гостей із ЄС. Доповідачами на конференції будуть як експерти з Франції, Бельгії, так і українські фахівці. Програма поєднає технологічні питання, що стосуються вирощування кісточкових культур, з питаннями післязбиральної доробки, маркетингу та просування. Ми також обговорюватимемо нагальні питання експорту до європейських країн та роглядатимемо практичні кейси.

Основні теми конференції:
• посадковий матеріал для промислового вирощування;
• нові перспективні сорти європейської та української селекції;
• підходи до формування крони та проведення обрізки;
• заходи для профілактики та боротьби із розтріскуванням плодів черешні;
• підвищення продуктивності та якості продукції та використання регуляторів росту;
• збір та післязбиральна доробка кісточкових культур: охолодження, упаковка, зберігання, транспортування;
• експорт до Великої Британії, Німеччини, Франції та Бельгії: особливості європейських ринків, вимоги до продукції, сертифікація, упаковка, періоди постачання, обсяги експортних партій

Місце проведення: Україна, м. Вінниця,вул. 600-річчя 17, конференц-зал у ТРЦ Мегамолл

Вартість участі у конференції – 2700 грн. За умови реєстрації до 24 грудня – 2350 грн. При реєстрації 2-х та більше представників однієї компанії – 2200 грн/за кожного учасника.

Контактна інформація: Тел/факс: +38/0432/65-55-22, моб.: +38 /050/413-54-42, /097/663-98-10, e-mail: Friut.project.ua@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар