У Вінниці пройде конференція «Стратегічний розвиток та кооперація у плодово-ягідному секторі»

 У Вінниці пройде конференція «Стратегічний розвиток та кооперація у плодово-ягідному секторі»

Представників плодово-ягідного сектору, урядових та неурядових організацій, та громадськість запрошують на конференцію «Стратегічний розвиток та кооперація у плодово-ягідному секторі», яка відбудеться 20 березня 2019 року у Вінниці.

Минулий рік виявився складним випробуванням для багатьох представників галузі, що спонукає їх рухатись у напрямку оптимізації всіх ланок виробництва, мінімізації ризиків та використовувати численні переваги робочих моделей бізнес-об`єднань. На конференції будуть розглянуті питання щодо переваги об”єднання всіх гравців ринку плодово-ягідної продукції.

Спікерами конференції, які є провідними фахівцями у відповідних галузях, будуть надані професійні консультації з наступних питань:

 переваги кооперації в плодово-ягідному секторі;
 вибір посадкового матеріалу;
 управління врожайністю;
 іригація;
 запилення;
 стандарти якості та сертифікація;
 захист від рейдерських нападів та правова підтримка.

Після завершення конференції учасники будуть мати змогу відвідати підприємство ТОВ “Фруктона-ВН”, де буде проведена демонстрація виробничих процесів на базі потужностей заводу.

Також в рамках конференції відбудеться формування ініціативної групи щодо створення майбутнього об`єднання для отримання переваг у веденні бізнесу, виходу на нові ринки та максимально можливого використання потенціалу плодово-ягідного сектору.

Місце проведення: м.Вінниця, вул.Київська 50а (готель Optima), 09.00-18.00

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар