У Туреччині почали вирощувати фіолетову полуницю

 У Туреччині почали вирощувати фіолетову полуницю

Фермерка з турецького міста Ескіль Хавва Інанк почала вирощувати фіолетову полуницю з імпортного китайського насіння. На даний час вона вирощує фіолетову полуницю на площі в 0,4 га. і попит на цей продукт швидко зростає.

 

Фермерка відправляє свою продукцію в різні турецькі міста. До цього Хавва пройшла 6-річне навчання за курсом, наданим муніципалітетом Коньї. Після цього вона відвідала безліч теплиць в сусідніх містах, щоб дізнатися більше про виробничі процеси. Жінка також продовжувала відвідувати різні курси, щоб більше дізнатися про тепличне виробництво, і на одному з цих курсів познайомилася з китайським експортером, який рекомендував їй поекспериментувати з фіолетовою полуницею. Хавва зацікавилась цією пропозицією і почала вирощувати цю екзотичну ягоду.

На даний час фермерка виробляє близько 1 тонни ягід в рік. Ціна фіолетової полуниці становить близько 5 дол/кг. Хавва також зазначила, що два академіка з Університету Кайсері Ерсиес тестують використання цієї полуниці при лікуванні діабету.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар