У столиці пройшла агропромислова виставка АГРО-2018

 У столиці пройшла агропромислова виставка АГРО-2018

З 6 по 9 червня у Києві проходила найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі – АГРО-2018.

В рамках АГРО-2018, близько 1300 компаній з 15 країн світу представили свою продукцію та послуги у аграрній сфері. На величезній площі було представлено 12 спеціалізованих виставкових тем в області сільського господарства.

У павільйонах презентувалася харчова та промислова продукція багатьох українських областей. Варто зазначити, що деякі продукти відвідувачи смакували та закуповували на місці.
Найцікавіше та наймасштабніше на вистаці – агропромислова техніка. Вона займала левову частину усіх виставкових площ. Тут представлені жатки, сіялки, трактори, вантажівки та багато іншої продукції аграрного машинобудування. Свої технології тут продемонстрували Україна, США, Італія, Білорусь, Франція та інші.

«Цього року виставка стала рекордною за масштабом та представництвом. Вона розгорнулася на площі 27 тис. квадратних метрів, очікується близько 71 тис. відвідувачів. Площа виставки зросла порівняно із 2017 роком на 5 400 квадратних метрів. На ній представлені найкращі аграрні технології, що використовуються в США, здобутки компаній із Китаю, Німеччини, Польщі, Франції, Італії, Австрії та ін. Так само представлені виробники з Індії, країн Африки та Близького Сходу. Це особливо важливо, враховуючи, що ці регіони є найважливішими експортними напрямками для українського аграрного комплексу», – розповів керівник оргкомітету виставки Олександр Погребний.

Ділова програма АГРО-2018 включає цілу низку спеціалізованих конференцій та форумів, присвячених усім напрямкам розвитку сучасного аграрного комплексу України. Особливу увагу буде приділено питанням ринку землі, розвитку садівництва, експортного напрямку, впровадженню ІТ-технологій у сільському господарстві, захисту і живленню рослин та багатьох інших тем.

У рамках АГРО-2018 відбудуться 12 спеціалізованих виставкових заходів, розподілених за галузевим принципом. Це, зокрема, виставки сільгосптехніки – ЕкспоАгроТех, сільгосптранспорту – “Агро-Транспорт і логістика”, аграрного будівництва – AgroBuildExpo, унікальна виставка живих тварин Animal`Ex, виставка “Рослинництво і агрохімія”, спеціалізована експозиція точних рішень Hi-Tech Agro, виставка органічних продуктів, засобів та технологій Organic. Також розгорнуто низку таких спеціалізованих експозицій, як EcoHouse (екологічного будівництва), FishExpo (рибництва), “ЕквіСвіт” (конярства), “Біопаливо” та “Сучасний фермер”.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар