У Рівному успішно стартувала Міжнарожна науково-практична конференція

 У Рівному успішно стартувала Міжнарожна науково-практична конференція

Організатори заходу – видавничий проект “Технології та Інновації” зібрали майже 300 учасників!

В полі зору експертів та доповідачів – теми вирощування, продажів, зберігання і переробки популярних ягідних культур – чорниці високорослої, суниці садової, малини і чорної смородини, й перспективних ожини, жимолості, червоної смородини, аронії, обліпихи та ін.

На конференцію також завітав Начальник відділу розвитку садівництва, виноградарства та виноробства Міністерства аграрної політики та продовольства України Віктор Костенко.

Генеральним Партнером конференції виступить компанія «Байєр» – провідний світовий виробник засобів захисту рослин та новітніх рішень, які допомагають агровиробникам вирощувати здорову, безпечну та доступну їжу сталим чином, використовуючи останні технології та розробки. 

Також цілий день у залі готельно-ресторанного комплексу “Айвенго”, де проходить конференція, працюватиме виставка європейських і українських компаній, які презентуватимуть найсучасніші технології догляду за ягідником і переробки ягідної продукції.

Розуміючи, що передпродажна підготовка продукції та, особливо, переробка ягід – це реальний спосіб отримати додану вартість, збільшити прибутки, ми організували масштабну експозицію технологій та обладнання, запросили експертів з цього напрямку. Наприклад, рішення для сортування, пакування та палетування, машини для переробки презентує компанія «Сортер-Пак». Компанія «Рівнехолод» презентує досвід заготовки та експорту дикорослих ягід за допомогою сучасних машин і технологій шокової заморозки, очищення, сортування, складських рішень.

А ще у ході роботи конференції виставка-презентація продукції ягідних і переробних підприємств, а також Народна дегустація оригінальних українських напоїв і продуктів на основі ягід.

Однією з центральних тем заходу є позиціонування ягідної продукції «Made in Ukraine» на міжнародних ринках, продаж свіжої та переробленої ягоди на вітчизняному ринку, вихід на експорт. Тому учасників запрошують долучатись до переговорів з торговими та ресторанними мережами, компаніями-експортерами.

А вже завтра, 14 грудня, на учасників конференції очікує бізнес-тур до ТОВ «Українська ягода» в с. Маркуші, Бердичівського району Житомирської області. На площі понад 100 га тут вирощують лохину, жимолость, суницю садову, аґрус, малину, смородину чорну, смородину червону, черешню. Процес вирощування, сортування і пакування відповідає європейським стандартам якості і безпеки продукції. Агрономи компанії познайомлять своїх гостей з технологією вирощування лохини високорослої та проведуть майстер-клас із зимової обрізки цієї культури.

Слідкуйте за нашими новинами онлайн та чекайте детальні репортажі у найближчих випусках журналів проекту!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар