У Львові пройде 2й Міжнародний форум “Ягідництво та кооперація”

 У Львові пройде 2й Міжнародний форум “Ягідництво та кооперація”

2-й Міжнародний форум “Ягідництво та кооперація” це подія, що традиційно відбудеться 20 квітня 2017 року у Львові в рамках «AGROPORT WEST 2018» за адресою вул. Любинська, 168 (̳Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького)

Фокусом форуму в 2018 році буде маркетинг ягідної продукції на внутрішньому за зовнішньому ринках. Форум складатиметься з 3х блоків:
• B2B (ринок бізнес-бізнес);
• В2С (ринок бізнес-кінцевий споживач);
• кооперація.

Кожен з блоків в якості кульмінації буде мати панельну дискусію з практиками не тільки з України, але і іноземними представниками.

Ми очікуємо більше 300 учасників – фермерів, переробників, трейдерів, кооперативів та інших учасників ринку. Спеціальна ціна на участь для фермерів дозволяє відвідати подію навіть дрібним виробникам. В якості відвідувачів, спікерів та учасників дискусій ми очікуємо представників щонайменше 6 країн.
Організатором події є Асоціація «Ягідництво України» (www.uaberries.com.ua). Співорганізатором – Громадська спілка «Інноваційне фермерство та кооперація(www.ifnc.com.ua). Для учасників бойових дій участь безкоштовна.

Всі оновлення стосовно події відображаються на офіційній сторінці Форуму  http://berriescooperation.biz.ua
Контактный телефон : 067 487 37 49

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар