У Львові назвали найкращих виноробів

 У Львові назвали найкращих виноробів

25 березня у Львові пройшов Другий галицький виноробний форум  в рамках якого визначали найкращих виноробів. З 75 зразків вин до конкурсу допустили лише 36.

Переможців судді визначали у трьох категоріях: білі, червоні, вина з залишковим цукром. У категорію білих входили і рожеві, так як вони зроблені за технологією білих. 

Вина оцінювалися професійною комісією за 100 бальною системою, а народна дегустація оцінювала вина за 9 бальною. Як пояснював Дмитро Сидоренко – один з членів жюрі, за колір вино оцінюється до одного балу, за аромат не більше 3, за смак не більше 5, Винам що пройшли у другий етап, менше 5 балів ставити не можна.

У категорії білі сухі вина 3 місце зайняв Руслан  Ковалевський з Roze blend. 2 місце у категорії сухих вин отримав Георгій Самсонюк з Піно нуаром, а 1 – Богдан Павлій з Ркацителі рожевим.

У категорії червоних вин 3 місце отримав Масим Кичма за Рубін Голодриги, 2 – Георгій Самсонюк за Каберне,  1- Володимир Вороновський  з блендом червоних вин.

Вина з залишковим цукром: 3 – Гігінєішвілі Володимир за Вінницьке, 2 – Віталій Маланчук за Піно Нуар,
1 – Павлій Богдан за Мускаріс-Соляріс.

Дуже ДЯКУЮ організаторам цього цікавого дійства за запрошення, за той цінний досвід, гарний настрій, турботу та нові враження, та за нових друзів які показали нам з дружиною вечірній Львів та пригостили просто неперевершеними Рислінгами.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар