У Києві на ВДНГ відбудеться IV Фестиваль крафтового сиру

 У Києві на ВДНГ відбудеться IV Фестиваль крафтового сиру

До Києва їдуть сировари з усієї України, щоб представити свої сири та позмагатися за звання кращого на конкурсі крафтового сиру Ukraine Cheese Awards Day 2021.

2-3 жовтня в Києві на ВДНГ вже традиційно відбудеться масштабна сирна подія – IV Фестиваль крафтового сиру. Як повідомили організатори, фестиваль традиційно є ініціативою членів Громадського Об’єднання «Гільдія ремісничих сироварів». 

Метою проведення фестивалю є популяризація культури споживання сиру, розвиток локального виробництва сиру в децентралізованих регіонах та сприяння торгівлі. Понад п’ятсот найвишуканіших видів сиру майстри з усієї країни привезуть на Фестиваль, а поважне журі обере найкращі сири у 26 номінаціях на конкурсі «Ukraine Cheese Awards 2021».

Тарас Висоцький, Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України та Ніколь Рудер, Директорка Швейцарського бюро співробітництва в Україні 2 жовтня  візьмуть участь у відкритті фестивалю о 10:30 та власноруч готуватимуть традиційну швейцарську страву – фондю.

Читайте також: П’янкі новинки та незвичайні смаки: Чим запам’ятався 16-й фестиваль Kyiv Food and Wine Festival

На фестивалі відвідувачі матимуть унікальну можливість познайомитися з усім розмаїттям сирів, яке численні ремісники виробляють в Україні, а також побачити, як відбувається процес сироваріння на відкритих майстер-класах, спробувати та придбати кращі українські крафтові сири.

Крім цього на кулінарних майстер-класах гості навчаться готувати страви з сиром паназіатської, італійської, американської, грузинської кухні.

Читайте також: «Винний дім Гігінеішвілі»: вина, зроблені з любов’ю

А на фуд-корті  підсмажать камамбер, моцарелу і халлумі на грилі, подадуть равликів, запечених з сиром. Допоможуть підібрати ідеальні доповнення до сиру: в’ялені томати, соуси, м’ясну гастрономію і навіть сухе варення. Всі продукти, що представлені на фестивалі, походять виключно від локальних виробників.

Також під час проведення фестивалю заплановано конкурси для відвідувачів! Запрошуємо завітати до фестивалю – вхід безкоштовний!

Програма заходу на фейсбук сторінці організатора.  

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті