У Черкасах успішно пройшла IV Міжнародна конференція для галузей садівництва і переробки «Технології та Інновації: Від землі – до готового продукту»

 У Черкасах успішно пройшла IV Міжнародна конференція для галузей садівництва і переробки «Технології та Інновації: Від землі – до готового продукту»

IV Міжнародна конференція для галузей садівництва і переробки «Технології та Інновації: Від землі – до готового продукту» у Черкасах стала стрибком у розвитку кожного господарства та важливою подією для становлення цілих галузей – садівництва, горіхівництва і переробки.

Розпочалась конференція ще 21 березня з круглого столу «Ситуація в українському садівництві. Горіхівництво і переробка як перспективні напрямки розвитку галузі». Разом з експертами, посадовцями та провідними виробниками учасники обговорювали ситуацію в садівничій галузі України і світу, перспективи вітчизняного садівництва, аспекти законодавства і державної підтримки. Модератором бесіди виступив Володимир ПЕЧКО, голова Громадської спілки «Укрсадвинпром». Відзначимо, конференція організована видавничим проектом «Технології та Інновації» за підтримки ГС «Укрсадвинпром», члени якої поділились  своїм досвідом з вирощування й переробки плодово-ягідної продукції, виготовлення соків та алкогольних напоїв на базі фруктів, горіхів, меду.

Розібратися в тенденціях галузей та ринків допомагали власники і керівники садівничих господарств і переробних підприємств.

Вперше в рамках конференції «Від землі до готового продукту» відбувся Дегустаційний конкурс – Народна Дегустація соків прямого віджиму з фруктів і ягід від фермерських господарств і переробних підприємств України, з врученням Дипломів Переможців і спеціальних призів від партнерів заходу.

Тематика виступів й виставки охопила усі ланки садівничого бізнесу: від створення саду – до продажів, маркетингу та виходу на експорт. Для горіхівників відбулась секція, присвячена вирощуванню та переробці горіхоплідних культур. Актуальними були виступи вітчизняних та іноземних експертів, традиційна виставка техніки, технологій і супутніх матеріалів, велике захоплення та обговорення викликали виступи делегації спеціалістів з Асоціації Польських Розплідників.

А 22 березня в рамках бізнес-туру учасників форуму приймала компанія «МАЇС» – Головний Організаційний партнер. У програмі заходів проходили майстер-клас з обрізки яблуні та горіха, відвідання садів, переробного комплексу та лабораторії Горіхового Центру «Залісся».

 

Детальніше про захід, репоратжі з подій та численні фото вже незабаром шукайте на сайті та у свіжих випусках наших журналів!

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар