У Черкасах стартувала IV Міжнародна конференція “Від землі до готового продукту”, організована видавничим проектом “Технології та Інновації”

 У Черкасах стартувала IV Міжнародна конференція “Від землі до готового продукту”, організована видавничим проектом “Технології та Інновації”

Чергова Міжнародна конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» стратувала 21 березня в Черкасах. Дводенний захід приймає компанія «МАЇС» – Головний Організаційний партнер.

Мета конференції: популяризація та впровадження сучасних технологій якісного вирощування й переробки фруктів, ягід і горіхів, сприяння відродженню традиційних українських напоїв на основі фруктів, ягід і меду та виробництву продуктів з доданою вартістю.

Сьогодні учасники заходу працюватимуть у трьох секціях:

СЕКЦІЯ №1: Сучасні технології вирощування фруктів. Новітні сорти – гарантія успішних продажів на внутрішньому і зарубіжних ринках.

СЕКЦІЯ №2: Збереження продукції садів. Переробка і створення доданої вартості.

СЕКЦІЯ №3: Сучасне горіхівництво: технології та іновації.

Також протягом дня триватиме виставка нових технологій закладення саду, зрошення, догляду та захисту рослин, технології зберігання врожаю.

Розпочав конференцію Круглий стіл «Ситуація в українському садівництві. Горіхівництво і переробка як перспективні напрямки розвитку галузі». Обговоремо ситуацію в садівничій галузі України і світу, перспективи вітчизняного садівництва, аспекти законодавства і державної підтримки. Модератором бесіди виступає Володимир ПЕЧКО, президент ГС «Укрсадвинпром».

У програмі конференції беруть участь провідні українські та європейські експерти з технологій інтенсивного садівництва і переробки.

Також в рамках конференц-дня відбудуться: НАРОДНА ДЕГУСТАЦІЯ соків прямого віджиму від фермерських господарств та виробничих підприємств України. За підтримки компанії EFT Group – представника обладнання для виготовлення соків і вин Kreuzmayr.

По завершенню конференц-дня, 21 березня, відбудеться підведення підсумків Народної Дегустації і вручення Дипломів переможців. Церемонія нагородження відкриватиме урочистий прийом, організований для учасників конференції «Від землі – до готового продукту».

А 22 березня гостей очікує бізнес-тур на підприємства компанії «МАЇС»:

– Відвідання яблуневого саду на крапельному зрошенні та майстер-клас по обрізці дерев ТОВ ” Агропромислова компанія “МАЇС” – с. Топилівка, Чигиринский район Черкаської області.

– Візит на фруктосховище, цех з виробницва соків ТМ “НАЙСІК” – вул. Дерев’янка,2А, с. Боровиця, Чигиринский район Черкаської області.

– Відвідання технологічного центру горіхоплідних культур “ЗАЛІССЯ” – вул. Святотроїцька, 117,с. Вергуни, Черкаський район Черкаської області.

– Відвідання промислового саду горіхоплідних культур з горіховими насадженнями волоського горіха, фундука і французького горіха на деревину, а також знайомство з технологією щеплення горіхів, майстер-клас з обрізки горіхів і т.д.

ТОВ ” Агропромислова компанія “МАЇС”- с.Гуляйгородок, Смілянський район Черкаської області

Потужну медіа-підтримку заходу надають журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», інформаційний портал «Напої. Технології та Інновації» www.techdrinks.info, тематичні сторінки і групи в соцмережах Facebook, Itstagram, Telegram, цетральні і регіональні ЗМІ

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар