Цими вихідними у Києві відбудеться Silpo Wine Fest

 Цими вихідними у Києві відбудеться Silpo Wine Fest

19 травня з 11:00 до 22:00 у КМГМ «Лавра» ми відкриємо двері у світ вина, де розповімо все, що знаємо про вино та продегустуємо 250 видів вина від 15 країн-виробників.

Наразі в Києві, як ніколи, багатий вибір різноманітних фестивалів, івентів та місць, де можна цікаво і весело провести довгоочікуваний вихідний. Навіщо ж ми, «Сільпо», організовуємо ще один – свій перший Винний фестиваль?

Наш фестиваль – це велике Побачення. Ви побачите нас, справжніх, ентузіастів з палаючими очима, тих, хто стоїть за полицями наших магазинів. Ми побачимо вас – тих, заради кого шукаємо, привозимо і змінюємося на краще. А ще на побачення приїдуть партнери-винороби, без яких наші з вами стосунки не складалися б так смачно і чудово. А ще це можливість визначитися, який саме стиль вина насправді ваш. Ми спробуємо представити вина так, щоб вам було зручно, легко, пізнавально і, головне, смачно та весело.

Зона ігристих вин
Тут ви порівняєте більш складні традиційні брюти та легке просекко, а ще визначитесь, чи смакуватиме саме вам їх поєднання зі свіжими устрицями. І все це в затишному дворику на свіжому травневому повітрі.

Зони білих та червоних вин
Найперше питання, на яке точно знаєш відповідь – біле чи червоне? А далі починаються складнощі. Тому ми пропонуємо куштувати вина за сортами: якщо ви, наприклад, прихильник новозеландського совіньйона, буде цікаво спробувати цей сорт з інших країн і порівняти. Вибирайте стенд з вподобаним сортом та дізнавайтеся про нього більше. Або відкрийте для себе нові незвичайні смаки на стендах з рідкісними місцевими сортами.

Зона рожевих вин
Складається з двох частин – Прованс та інші рожеві вина. Тому що Прованс – це синонім рожевих вин, хоча в «усіх інших» також є ті, яким можна із задоволенням довірити своє літо.

Зона солодких та кріплених вин
Це справжня родзинка фестивалю. Часто солодкі вина залишаються поза увагою і ми хочемо це змінити. Тут, окрім більш знаних портвейну та хересу, на вас чекатимуть цікаві солодкі перлинки з менш відомих регіонів.
Якщо є настрій дізнатися більше – наш лекторій чекає на вас. 6 лекцій. Цікаві спікери. Різні прикладні та професійні теми. Прості пояснення та відповіді на будь-які запитання. Познайомимось ближче?

Винні поціновувачі, запрошуємо вас на окремі лекції про знані, культові, величні вина світу. Спікери-сомельє, 6 лекцій, дегустація 5 вин у кожній лекції. Лише 12 місць на кожну лекцію за додатковими білетами.

Бар натуральних вин із запальними італійцями, смачні перекуси та страви від наших Resto, десертики від Власної кондитерської, кава свіжого обсмажування. А ще ми vegan friendly. І, звичайно ж, улюблений магазинчик – «Сільпошечка», де можна придбати будь-яке вино фестивалю. І з собою додому також:)

Тому приходьте до нас – куштуйте, пийте, відпочивайте та пізнавайте нове. 19 травня з 11:00 до 22:00 у КМГМ «Лавра»

На вас чекають:
• 250 вин для дегустації з 30 сортів винограду.
• 15 країн-виробників
• 6 винних зон
• 12 лекцій
• 12 винних експертів
Більше про подію дивіться тут: https://silpo.ua/about/events/silpo-wine-fest

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар