Ціни на абрикос в Україні за тиждень впали на 21%

 Ціни на абрикос в Україні за тиждень впали на 21%

Ціни на українському ринку абрикосів продовжують подати. За останній тиждень ціни знизились на 21%.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу Української плодоовочевої асоціації (УПОА), зниження цін передусім викликані суттєвим збільшенням пропозиції, в результаті виходу українських виробників на ринок.

“Якщо кілька тижнів тому весь асортимент був представлений винятково імпортною продукцією, то зараз конкуренція між вітчизняною продукцією та абрикосами з Іспанії, Греції та Туреччини загострюється з кожним днем”, – повідомляє директор з розвитку УПОА Катерина Звєрєва.

Але порівняно з попереднім сезоном ціна на абрикос в поточному році вища. На кінець третього тижня червня вона становить 22 грн/кг, в той час, як за аналогічний період минулого року вона складала всього 12 грн/кг.

“Цінова ситуація на ринку абрикосів зумовлена затримкою в дозріванні плодів в результаті низьких температур в квітні та травні. Таким чином, сезон для українських виробників розпочався на декілька тижнів пізніше ніж в 2018 році. Тим не менш, поступово на ринок виходять виробники не тільки з південних регіонів країни, але й з центральних та східних областей, що сприятиме подальшому зниженню цін на абрикос”, – пояснює аналітик УПОА Семен Крамаренко.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар