Три алкогольні компанії отримали штраф за використання слова віскі

 Три алкогольні компанії отримали штраф за використання слова віскі

Антимонопольний комітет України (АМКУ) наклав штраф розміром 260,14 тис. грн на ТОВ «Буассон Еліт» Бельведер Груп» (Черкаси) за розміщення на етикетці міцного алкогольного напою «The Glen Morris» позначення «whiskye», що вводить споживачів в оману. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Оштрафовано також ТОВ «Горобина» (Суми) на 28,9 тис. грн. і ТОВ «ТД Ресурс» (Харків) — 41,6 тис. грн. за вчинення порушення, передбаченого статтею 15-1 закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення інформації, що вводить в оману щодо розміщення на етикетці напою «настоянка зі смаком віскі» «Jonni Joker» позначення «whiskey».

ТОВ «Буассон Еліт» Бельведер Груп» займається виробництвом і реалізацією алкогольних і безалкогольних напоїв. За даними Єдиного держреєстру юридичних і фізичних осіб (ЄДР), її засновником є ​​Сар Звулун і Філіп Павловський.

ТОВ «Горобина», створене в 2001 році на базі Сумського лікеро-горілчаного заводу, виробник лікеро-горілчаної продукції. Випускає більше 30 видів продукції: горілка, гіркі настоянки, бальзами, вермути лікерні з коньяком, квас. Також компанія пропонує комерційний розлив алкогольної продукції під торговою маркою замовника на власних виробничих потужностях. За даними ЄДР, кінцевими бенефіціарами «Горобини» є Сергій Лук’янов, Алла і Володимир Демури.

ТОВ «ТД Ресурс» надає послуги оптових і роздрібних поставок алкогольної продукції. За даними ЄДР, кінцевими бенефіціарами є Георгій Гузненков і Тетяна Мишустина.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар