Третій національний конгрес «Ягідництво та кооперація-2019»: співорганізаторами бізнес-туру виступають ПП «Агроспецгосп» та кооператив «Файна поляна», «Файна Фрост» за підтримки Василя Мартинюка

 Третій національний конгрес «Ягідництво та кооперація-2019»: співорганізаторами бізнес-туру виступають ПП «Агроспецгосп» та кооператив «Файна поляна», «Файна Фрост» за підтримки Василя Мартинюка

Співорганізаторами бізнес-туру в ході Третього національного конгресу «Ягідництво та кооперація» 20 вересня виступають ПП «Агроспецгосп», Кооператив «Файна Поляна» та «Файна Фрост» за підтримки Василя Мартюка.

Бізнес-тур розпочнеться з відвідування ПП «Агроспецгосп», що у селі Біла Тернопільського району. На підприємстві «Агроспецгосп» понад 10 років вирощують смородину. Починали з 17 га, зараз насадження займають 100 га. Є власний розсадник. Збір урожаю повністю механізовано. «Агроспецгосп» – одне з взірцевих ягідних господарств країни, подивись на яке приїжджають спеціалісти як з України, так і з-за кордону. Напрямок ягідництва в «Агроспецгоспі» очолює Юрій Качунь. Водночас він є директором ТОВ «Агропромсад», що займається дистрибуцією польської техніки для збирання ягід Weremczuk.

Далі прямуємо до СОК «Файна Поляна». До речі варто зазначити, що саме кооперація є головною темою пленарної частини конгресу, отже у всіх учасників першого дня заходу буде унікальна можливість побачити діяльність кооперативі на власні очі!

Учасники бізнес-туру відвідають поле Василя Веги , учасник СОК “Файна поляна” – загальна площа 8 га, з малиною, ожиною та аґрусом в селі Хоробрів, Козівського району, Тернопільській обл.

У 2018 році у СОК «Файна поляна» побудували перший в Україні кооперативний цех із заморозки ягід ФайнаФрост, і тепер вони самі формують великі партії поставок і отримають більшу вигоду. Це стане останнім пунктом візиту бізнес-туру.

План Бізнес-туру

8.30-8.45 Збір біля Українського дому «Перемога» Тернопіль, бульвар Тараса Шевченка, 27
8.45-9.15 Переїзд 2 км Тернопіль – село Гаї Шевченківські, Тернопільський район

9.15-11.20 Відвідування ПП “Агроспецгосп” с. Гаї Шевченківські Тернопільський р-н,
11.20-12.20 Переїзд 50 км село Гаї Шевченківські – село Хоробрів Козівського району

12.20-13.00 Ланч
13.00-15.00 Відвідування СОК “Файна поляна” село Хоробрів Козівського району
15.00-16.00 Переїзд 40 км
село Хоробрів Козівського району – село Городище Козівського району

16.00-17.30 Відвідування кооперативного цеху заморозки СОК “Файна поляна” село Городище Козівського району
17.30-18.00 Переїзд 22 км село Городище Козівського району – Тернопіль

Нагадаємо, що Третій національний конгрес «Ягідництво та кооперація», який відбудеться 19-20 вересня в м. Тернопіль. Пленарна частина заходу буде здебільшого присвячена не тільки виступам провідних експертів та практиків, але й панельним дискусіям між представниками різних сегментів сектору. Паралельно з Конгресом проходитиме ярмарок крафтових виробів з ягід «Verry Berry». Другий день події, 20 вересня, буде присвячений практичному бізнес-туру.

Генеральним партнером конгресу виступає проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (Агросільрозвиток). Офіційний спонсор події – компанія Haygrove.

Генеральний медіа-партнер – журнал «Ягідник». Офіційну інформаційну підтримку надає Журнал «Агроіндустрія». Ексклюзивним медіа-партером виступає проект ProfiHort.

Звертаємо Вашу увагу, що до 1 вересня 2019 діють пільгові умови реєстрації, а для членів Асоціації «Ягідництво України» передбачені постійні знижки на участь.

З питань партнерства та спонсорства звертайтесь, будь ласка за телефонами (067) 476-37-42 та (067) 266-15-73, (067) 504-49-90 або ж пишіть на tetianasmirnova@uaberries.com.ua та info@uaberries.com.ua

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар