ТОВ Український аграрний союз презентує міндобрива для садових культур під час Національного дня саду

 ТОВ Український аграрний союз презентує міндобрива для садових культур під час Національного дня саду

У рамках IV Національного дня саду ТОВ “Український Аграрний Ресурс” представить аудиторії універсальні міндобрива для садових культур та інших рослин.

«Наша компанія підтримує Національний день саду, адже це чудова можливість отримати нові корисні знайомства та обмінятися досвідом із колегами», – зазначив керівник агрохімічного відділу Віктор Ямковий.

ТОВ «Український Аграрний Ресурс» – вітчизняна агрохімічна компанія, яка з 2009 року успішно працює на ринку мікродобрив України. Основним видом діяльності – є розробка та виробництво рідких хелатних мікродобрив «УАРОСТОК»®, які виготовляються за новітніми технологіями з високою хімічною чистотою та фізіологічною активністю.

За роки свого існування компанія встигла зарекомендувати себе як надійний партнер, що виробляє дійсно якісний продукт; підтвердженням того є постійне збільшення об’ємів виробництва продукту та розширення клієнтської бази. Виробничі потужності компанії знаходяться в Вінницькій області Погребищанському районі, с.Кулешів.

У портфоліо ТОВ «Український Аграрний Ресурс» є комплексні добрива, які містять збалансоване співвідношення біогенних елементів, яке забезпечує фізіологічні потреби сільськогосподарських культур до поживних речовин (РОСТОК Буряк, РОСТОК Кукурудза, РОСТОК Картопля, РОСТОК Огірок, РОСТОК Виноград), або групи культур (РОСТОК Зерновий, РОСТОК Олійний, РОСТОК Бобові), а також монодобрива, із високим вмістом одного мікроелемента (РОСТОК Цинк, РОСТОК Мідь, РОСТОК Залізо, РОСТОК Бор та ін.).  Виробництво сертифіковане на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 22000:2005.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар