ТОП-6 порад, які слід враховувати при експорті агропродукції в ОАЕ

 ТОП-6 порад, які слід враховувати при експорті агропродукції в ОАЕ

Сьогодні суттєво зріс попит на українську агропродукцію з боку країн Близького Сходу. Найбільший інтерес імпортерів викликають свіжі й заморожені овочі та фрукти. Посилення активності в цьому напрямку очікується у зв’язку підписанням Україною та ОАЕ меморандуму про співпрацю у сфері АПК. Про це повідомляє EastFruit.

Економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак розповів, що мають враховувати українські виробники і трейдери плодоовочевої продукції, взявши курс на експорт в ОАЕ:

  1. Значна частка продукції, що ввозиться в ОАЕ, реекспортується.
  2. Головними покупцями свіжих овочів і фруктів в ОАЕ є не супермаркети, а HoReCa, кейтеринг (обслуговування авіакомпаній, конференцій тощо). Тож вкрай важливо шукати імпортерів, які обслуговують саме ці сегменти.
  3. HoReCa і кейтеринг використовують багато заморожених фруктів і ягід, тож українським ягідникам треба готувати ці пропозиції.
  4. Овочевий ринок в ОАЕ має місцеву специфіку: українські сорти картоплі, моркви та інших овочів не обов’язково користуватимуться попитом у цьому регіоні.
  5. Не варто орієнтуватися на високі роздрібні ціни на агропродукцію в ОАЕ, розраховуючи продати дорого свої товари. Місцеві імпортери завжди активно торгуються. Інтерес до української продукції почасти зумовлений тим, що вона якісна, але недорога.
  6. Слід добре спланувати логістику. Перш ніж іти на ринок ОАЕ, потрібно зрозуміти переваги своєї продукції порівняно з іншими експортерами, щоб сформувати конкурентну ціну.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар