Темою LEGAL WORKSHOP VIII Форуму пивоварів стане «Франчайзинг як інструмент тестування власного бізнесу»

 Темою LEGAL WORKSHOP VIII Форуму пивоварів стане «Франчайзинг як інструмент тестування власного бізнесу»

Франчайзинг надає унікальну можливість особам, які хочуть розпочати власний бізнес, протестувати себе як власника своєї справи, і при цьому заздалегідь прорахувати потенційні ризики. Разом із правом використання всього комплексу прав на бізнес-модель, франчайзер дозволяє франчайзі використовувати належну йому інтелектуальну власність та забезпечує як початкове, так і постійне навчання й підтримку. По суті, успішний бізнес тиражується і ведеться франчайзі за сприяння, під наглядом і контролем франчайзера. Саме тому ця тема сьогодні особливо актуальна, і детально познайомлять з нею учасників Форуму пивоварів та рестораторів юристи патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери». Legal workshop відбудеться в рамках конференц-дня 10 жовтня у Рівному.

Модератором обговорення виступить Вероніка БЕРЕЗАНСЬКА, начальник відділу реклами та зв’язків з громадськістю ТОВ «Фірма «Пахаренко і партнери», голова комісії з питань інтелектуальної власності ICC Ukraine, координатор з підтримки громадських проектів UAACP, к.х.н. Спікерами стануть Анна КОРНІЛЬЦЕВА, юрист ТОВ «Фірма «Пахаренко і партнери», Лариса СЕВОСТЬЯНОВА, pr-менеджер ТОВ «Фірма «Пахаренко і партнери», Сергій КОВАЛЕНКО, власник Сім`ї ресторанів «Альтбір».

Під час Legal workshop пивовари та ресторатори дізнаються про переваги та зобов’язання франчайзингової моделі для потенційних сторін, про наріжну роль торговельних марок, винаходів, корисних моделей, промислових зразків, комерційної таємниці, ноу-хау, комерційного досвіду та ділової репутації франшизи для успішного ведення франчайзингу в сфері пивоваріння. Та будуть озброєні знаннями, як не порушити права інтелектуальної власності, рекламуючи своє крафтове пиво.

Наприкінці Legal workshop учасники Форуму матимуть унікальну можливість із перших вуст власника дізнатись про стріт-фуди від Сім`ї ресторанів «Альтбір» та, навіть, провести переговори щодо придбання франшизи цієї моделі.

Зареєструватися до участі у Форумі можна через електронну форму ТУТ.

Нагадаємо, Форуму відбудеться 10-11 жовтня на базі готельно-ресторанного комплексу «Айвенго» і об`єднає на одному майданчику всіх гравців цього бізнесу: пивоварів, технологів, виробників обладнання, сировини й технологій, рестораторів, ритейлерів. Центральною темою залишаються технології на всіх етапах виробництва пива. Програма включає секції «Економіка пивного бізнесу», «Маркетинг пивного закладу». Відкриється традиційна виставка обладнання, технологій, сировини та допоміжних матеріалів. 11 жовтня вирушимо у Пивний Тур «Крафтовий шлях» пивзаводами, ресторанами-пивоварнями та пивними закладами Рівного. Паралельно відбудеться колабораційна варка пива.

Форум – це нагода отримати багаж цінних знань, заснованих на практиці, пробах і помилках, формулах успіху, за два дні! Тож, реєструйтесь для участі вже сьогодні:

Анна Панкратенкова: +38(097)7592583, +38(095)6070904, reklama.nti@gmail.com
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Анна Малашкевич: +38 (097) 89 18 200, beertechdrinks@gmail.com
або на сайті forum.techdrinks.info

Головний Організаційний партнер – готельно-ресторанний комплекс «Айвенго»
Головний Виставковий партнер – SIMEI
Головний Юридичний партнер – ППФ «Пахаренко і партнери»
Ексклюзивний партнер – компанія SAHM
Генеральний Інформаційний партнер – журнал «Beer.Technologies&Innovations»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар