Технології на всіх етапах виробництва пива – центральна тема VII Форуму пивоварів та рестораторів, 18-19 червня, Львів

 Технології на всіх етапах виробництва пива – центральна тема VII Форуму пивоварів та рестораторів, 18-19 червня, Львів

18-19 червня Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів вкотре збере разом гравців всіх ланок пивоварного ринку України та закордону. Львів на ці два дні стане осередком нових технологій, рішень та ідей крафтового пивоваріння. Майбутні тенденції галузі зароджуватимуться на території Fest Republic (Старознесенська, 24-26) під час конференц-дня, 18 червня! Найактуальніші теми у виступах та презентаціях українських і зарубіжних експертів, досвідчених пивоварів, виробників сировини, обладнання і технологій нададуть учасникам заходу ключі до виробництва пива найвищої якості за сучасними стандартами, що є основою успішного бізнесу! В рамках Пивного туру «Крафтовий шлях», 19 червня, буде організована екскурсія на новий пивзавод «Театру пива «Правда», запуск в дію якого дозволив удвічі наростити обсяги виробництва знаменитого пива.

Концепція Форуму залишається незмінною – головна секція буде присвячена технологіям пивоваріння і секретам якості пива. Говоритимемо про обладнання для пивоваріння, адже кожного року галузь народжує нові технології та вдосконалює процеси. Міркуватимемо про те, як поєднати ремісництво, коли пивовар вкладає душу в процес, і сучасний тренд до автоматизації виробництва. Шукатимемо баланс між інноваціями і крафтовим продуктом.

Ще однією важливою темою стануть основні помилки при організації пивоварного виробництва. Для досвідчених підприємств стане цікавим питання: як модернізувати вже існуючу пивоварню чи збільшити обсяги виробництва. Не оминемо увагою тему санітарії, тому що чистота – це головне на пивоварні і в пивоварному процесі.

Мовою технологій експерти говоритимуть і про сировину для пива. Якісні солод і хміль – базові складові запашного й смачного напою. І пивоварові треба не тільки вміти обрати правильні сорти за показниками і рецептурою, а й знати особливості, тонкощі роботи з ними. Особливу увагу приділимо дріжджам – ще одному «пивоварові», який працює з продуктом. І, пам’ятаючи, що смак пива на 50% залежить від складу та якості води, детально розглянемо тему водопідготовки.

Окремі виступи будуть присвячені темі упаковки, яка продає: етикетка, пляшка, тара, від оформлення і змістового наповнення яких залежать продажі. Відповідно, від «а» до «я» розберемо тему пивного маркетингу і продажів. Мінімум риторики – тільки ефективні підходи й дієві рішення, відпрацьовані на практиці рестораторами та представниками мереж пивних магазинів. Охопимо найважливіші етапи: від оформлення ресторану чи пабу – до виховання лояльного споживача пива.

Працюватиме традиційна виставка, яка за роки існування Форуму допомогла багатьом компаніям і пивоварам знайти один одного і укласти вигідні контракти. Вітчизняні та європейські виробники обладнання, технологій, сировини, пивоварного обладнання, маркування, закупорювання, супутніх продуктів презентуватимуть інновації, досягнення, дослідження, унікальні рішення.

Свою участь у VII Форумі пивоварів і рестораторів вже підтвердили всесвітньо відомий виробник дріжджів – французька компанія Fermentis, провідний словенський виробник пивоварного обладнання і технологій PSS SVIDNÍK, вітчизняний завод пакувального обладнання «ТЕРМО-ПАК», патентно-правова фірма «Пахаренко і Партнери».

Нагадаємо, участь у минулому Форумі, що відбувся у Харкові, взяли 24 компанії-виробники з 14 областей України, з Білорусі, Данії, Італії, Чехії. Найобговорюванішими темами стали: досягнення стабільної якості пива; консенсус між сучасним обладнанням і творчістю; розлив пива у пляшки; як зварити пиво, що гарантовано буде продано; кадрове питання для пивоварень, пивних магазинів та ресторанів. Палку дискусію викликала тема фільтрації і сепарації пива. Надзвичайний резонанс викликав аналіз та рейтинг найпопулярніших сортів пива на ринках України і світу.

Вдалий досвід VI Форуму, як і попередніх, продемонстрував, які теми найбільш цікаві українським пивоварам, рестораторам й іншим гравцями бізнесу. Аналізуючи його, організатори заходу – Міжнародний інформаційно-видавничий проект «Технології та Інновації» – обрали для наступного, сьомого, Форуму найактуальніші теми, запросили експертів, досвідчених пивоварів та рестораторів, на виступи яких всі чекають!

Тож зустрічаємося 18-19 червня у Львові!
Приймає дводенний захід «Театр пива «Правда» – Головний Організаційний партнер.

Зареєструватися для участі у Форумі можна на сайті forum.techdrinks.info
або за телефонами:
Надія Рачковська: + 38 063 056 47 88
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692
Лариса Товкач: +38 0979689516

З приводу партнерства звертатися:
Надія Ящук: +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net,
+38 (097)7592583, reklama.nti@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар