«ТЕАТР ПИВА «ПРАВДА» приймає VII Форум пивоварів та рестораторів у Львові

 «ТЕАТР ПИВА «ПРАВДА» приймає VII Форум пивоварів та рестораторів у Львові

Масштабне зібрання професіоналів і аматорів пивного бізнесу, організоване проектом «Технології та Інновації» і журналом Beer. Technologies&Innovations, пройде 18-19 червня у Львові, в приміщенні FESTrepublic по вул. Старознесенська, 24! Екскурсія на оновлене виробництво Театру пива «Правда» – Головного Організаційного партнера Форуму пивоварів і рестораторів, коллабораційна варка унікального сорту пива з зірками українського крафту, майстер-клас шеф-кухаря ресторана-пивоварні Ігоря Рудякова із приготування унікальної страви під пиво, а ще – презентація і пригощання основними стравами з меню одного з кращих ресторанів країни, можливість скуштувати як мінімум 6 сортів правдивого пива під час святкового фуршету в ресторані «Театр пива «Правда», – цей перелік не залишить байдужими ані пивоварів, ні шеф-кухарів та інших представників пивних закладів. Учасники Форуму традиційно отримають змогу обмінятися досвідом, дізнатися багато нового і корисного, вдосконалюючись у пивоварінні, поставити питання представникам провідних технологічних компаній країни щодо процесів пивоваріння і якості готового продукту, визначитися із джерелами і напрямками інвестицій у пивний бізнес і т.д.

Запрошуються власники і директори ресторанів-пивоварень, міні- і середніх пивзаводів, для яких слово крафт – не порожній звук, пивовари, технологи і працівники лабораторій пивоварних підприємств, виробники і постачальники сировини, дріжджів, обладнання, тари і упаковки, представники пивних і не тільки торговельних мереж, пабів, барів, магазинів, що торгують пивом, фірм-імпортерів пива та ін.

У «Правді» на Форумі чекають і на домашніх пивоварів та колекціонерів пивної атрибутики. А також тих, хто має намір відкрити новий бізнес: це унікальна нагода визначитися, укласти домовленості і навіть зорієнтуватись щодо інвестицій. За прикладом не треба далеко ходити: співвласник і автор ідеї «Театру пива «Правда» Юрій Заставний прийшов у пивоваріння з зовсім іншої сфери, а саме з аграрного бізнесу, після відвідин у Бельгії пивоварні-ресторану. Саме він стане модератором ключової секції «Економіка пивного бізнесу», в ході якої власники і керівники поділяться власним досвідом створення успішних проектів.

Відзначимо, «Театр пива «Правда» народився з ідеї відновити у Львові пивоваріння ручної роботи. За 4 роки пиво цієї пивоварні отримало 14 медалей на конкурсах в Німеччині, Чехії і Бельгії. «Правда» експортує свій продукт у 12 країн Європи. В асортименті тут завжди не менше 15 сортів пива. Для їх створення використовується частина українського солоду і хмелю, місцеві і сезонні складники. Правдівці єдині в Україні використовують для бутилювання пива технологію подвійної ферментації, внаслідок чого пиво зберігається у пляшці півроку-рік, або й декілька років. А головне, що «Правда» позиціонує себе як українська пивоварня, і багато сортів високоякісного пива тут варять саме з української сировини. Детальніше про технології пивоваріння та секрети якості пива – у виступі Юрія Заставного в ході Технологічної секції.

 

Крім того, Театр пива «Правда» – це найбільший пивний ресторан міста, і один з найбільших у країні, що налічує 800 посадкових місць. Страви готують на відкритій кухні з найсучаснішим у Львові обладнанням. Про кулінарні секрети закладу учасники Форуму дізнаються в ході Секції для шеф-кухарів пивних ресторанів, яка проходитиме паралельно з Форумом у приміщенні «Школи кулінара» Холдингу Емоцій !Fest. Шеф-кухар Театру пива «Правда» Ігор Рудяков проведе майстер-клас із приготування оригінальної страви під пиво, яка може стати родзинкою меню будь-якого пивного закладу (деталі згодом!). Для учасників секції пройде також майстер-клас із приготування равликів від львів’янки Ірини Юськевич, співвласниці ферми «Західний Равлик». До участі в секції запрошуються шефи і сушефи пивних ресторанів, керівники і адміністратори ресторанів-пивоварень, ресторатори.

Дегустувати смаколики, приготовані на майстер-класах, матимуть нагоду всі учасники Форуму під час урочистого вечірнього фуршету. На вечір запланована також презентація головних страв із меню Театру пива «Правда», яка, звісно ж, проходитиме під пиво, адже господарі планують продемонструвати для учасників Форуму свої найкращі сорти. Це буде особливе завершення конференц-дня у «Театрі пива «Правда», яке пройде в супроводі виступу легендарного духового оркестру ПРАВДА-orchestra!

 

Занотовуйте: конференц-день відбудеться 18 червня на території FESTrepublic (Старознесенська, 24-26). Основними темами стануть технологічне вдосконалення пивоварної галузі, економіка пивного бізнесу, пивний маркетинг та стратегія продажів, розвиток культури споживання пива, завоювання долі внутрішнього ринку та вихід на експорт. Працюватиме традиційна виставка обладнання, технологій, сировини та допоміжних матеріалів для пивоварного бізнесу. Інноваційні рішення представлять компанії-виробники з України та інших країн Європи.

Родзинкою VII Форуму стане Народна дегустація пива від пивоварень, що увійшли в перші десятки фіналістів, у кожній з категорій, Дегустаційного конкурсу East European Beer Award 2017 і 2018.

Другий день Форуму, 19 червня, складатиметься з різних івентів. Відомий експерт з пивоваріння Йірджих Хейн (Чехія) організовує для пивоварів, які бажають підвищити свій професійний рівень, work-shop на тему «Якісні характеристики пива, або як зварити пиво, яке гарантовано продається» (деталі згодом). Вирушимо у Пивний тур «Крафтовий шлях Львова» з екскурсіями на виробництво, дегустаціями пивного меню та страв, відвідуванням закладів продажу пива. Паралельно розпочнеться зіркова колабораційна варка пива на чолі з пивоваром «Театру пива «Правда». Учасники Секції шеф-кухарів вирушать у гастро-тур креативними закладами Холдингу емоцій !FEST, із дегустацією авторських страв і напоїв.

Реєстрація на Форум пивоварів і рестораторів:
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Надія Рачковська: +38 063 056 47 88
або на сайті forum.techdrinks.info

З приводу партнерства:
Надія Ящук: +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net,
Анна Панкратенкова: +38 (097)7592583, reklama.nti@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар