Систему ефективного управління всіма процесами ягідного бізнесу представить компанія «Волошин»

 Систему ефективного управління всіма процесами ягідного бізнесу представить компанія «Волошин»

Дводенна Міжнародна конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації» відкриє ще більше можливостей для вашого бізнесу ! 13 грудня у Рівному конференц-день збере на одному майданчику всіх гравців ягідного ринку з України, Польщі, Білорусі, Молдови. Ключовими темами стануть особливості вирощування, продажів, зберігання і переробки лохини, суниці садової, малини, чорної смородини, ожини, жимолості, порічки, аронії, обліпихи. Як відомо, правильне зберігання і високотехнологічна переробка продукції ягідника – запорука успіху компанії на ринку. Цій темі буде присвячена окрема секція конференції, в рамках якої поговоримо про ефективне управління цими процесами та в цілому ягідним бізнесом з системою автоматизації AGROTRACER.

Систему для автоматизації процесів збору, зберігання, сортування та реалізації плодів садівництва і ягідництва AGROTRACER продемонструє українська компанія «ВОЛОШИН». Інноваційне підприємство представить Андрій ОЛЕКСЮК. Тема його виступу звучатиме так: «Автоматизація виробничих процесів садового, ягідного господарства, переробного комплексу. Забезпечення простежуваності продукції».

Тези доповіді стосуватимуться стадій процесу переробки ягід: заготівля сировини (сертифікація ділянок, ідентифікація збирачів, перелік постачальників, договори, облік тари, прийом сировини, встановлення планових аналізів лабораторних показників, зважування, етикетування, аналізи); виробництво напівфабрикатів (попереднє охолодження); зберігання; виробництво ГП (фасування); відвантаження.

Зазначимо, система AGROTRACER вже дозволяє ФГ «Гадз» не тільки контролювати всі етапи виробництва яблук, а й істотно економить час. Цьогоріч фермерське господарство «Гадз», що спеціалізується на вирощуванні фруктів та ягід, вдруге проходитиме сертифікацію GLOBAL G.A.P.Certification, однією з вимог якої є 100% простежуваність продукту. Саме тому на підприємстві було запроваджено новітнє програмне забезпечення AGROTRACER для автоматизації виробничих процесів. Система також успішно працює на ТДВ «Рівнехолод», в рази збільшивши продуктивність та ефективність підприємства.

Загалом компанія «ВОЛОШИН» з 2001 року допомагає клієнтам робити свій бізнес прозорим і керованим. ІТ-підприємство сьогодні є одним з лідерів на ринку автоматизації обліку й управління, входить до ТОП-15 загальноукраїнського рейтингу Спілки автоматизаторів бізнесу. В порт фоліо компанії – понад 1000 успішно реалізованих проектів.

Нагадаємо, в рамках конференц-дня також відбудуться виступи українських і зарубіжних експертів ягідного бізнесу й науковців, виставка-презентація технологій, інструментів, матеріалів, посадкового матеріалу, дегустації, столи переговорів, відкриті обговорення.

14 грудня учасники конференції вирушать у бізнес-тур до провідного ягідного господарства ТОВ «Українська Ягода», що на Житомирщині. Агрономи компанії проведуть майстер-клас із зимової обрізки лохини високорослої, продемонструють сучасний переробний комплекс із морозильним цехом для ягід, новітнім обладнанням.

Тож зустрічаємося 13 грудня у м. Рівне (готельний комплекс «Айвенго», с.Колоденка Рівненського району, траса Київ – Чоп).
14 грудня – ТОВ «Українська Ягода» (с. Маркуші, Житомирська обл.).

Зареєструватися для участі можна на сайті та за телефонами:
Надія Рачковська: + 38 063 056 47 88
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692

Конференція відбудеться за підтримки «Української ягідної асоціації».

Генеральний Партнер конференції – ТОВ «Байєр»

Головний Організаційний партнер – ТОВ «Українська Ягода»

Головний Галузевий партнер – ГС «Укрсадвинпром»

Генеральний Юридичний партнер – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»

Генеральний Інформаційний партнер – українсько-польський журнал «Ягодник»

Головний online-партнер – сайт KURKUL.COM

Головні галузеві інформаційні партнери – журнал «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Горішник. Технології та Інновації»

Інформаційні партнери – журнал «Агроіндустрія», газета «Агробізнес сьогодні», інформаційне агентство «Агравері», Шувар-інфо, сайт Бізнес.Район

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар