SuperNatural Wine Festival збере винних натуралістів

 SuperNatural Wine Festival збере винних натуралістів

Two glasses of white and red wine with food at sunset

26 лютого 2022 року уже вдруге в Києві проходитиме фестиваль натурального, органічного та біодинамічного вина SuperNatural Wine Festival. Захід відбудеться на території простору М82 на вулиці Межигірській.

На цьому незвичайному фестивалі не буде найпопулярніших марок та гучних назв, розкрученх брендів та хайпових смаків — натомість захід збере під одним дахом подібних у своїй філософії, але все ж дуже різних виноробів-натуралістів, аби ділитися та насолоджуватися тим, що називається натуральним вином.

Серед учасників фестивалю – Sabotage Wine, goodwine, Le Silpo та Roots.

У програмі SuperNatural Wine Festival – дегустації, лекції та розмови з виноробами, а також презентації книжок про вино. Крім зон для дегустацій вина, на фестивалі також працюватиме фудкорт.

На фестивалі діятимуть два варіанти квитків – базовий та люкс. Відвідувачі з базовим квитком отримають келих та доступ до локації, вино потрібно оплачувати окремо. Власники квитків люкс зможуть дегустувати вино без обмежень.

Вартість базового квитка становить 500 гривень (або 750 гривень на місці), квитка люкс – 1500 гривень (2000 гривень на місці). Придбати квитки можна за посиланням.

Нагадаємо, 3-4 березня 2022 року в Одесісмт. Таїрово відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція «Успішне виноградарство та виноробство». Запрошуємо на профільну конференцію!

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті