Суддівска колегія EAST EUROPEAN BEER AWARD 2019: список уже формується

 Суддівска колегія EAST EUROPEAN BEER AWARD 2019: список уже формується

Незалежність та авторитетність українського Дегустаційного конкурсу East European Beer Award вже визнають і за кордоном. Про своє бажання взяти участь у конкурсі 2019 року в якості пивного судді й дізнатися більше про український крафт інформував пивний сомельє з Італії Фабріціо ДЕКАСТЕЛЛІ. 30-річний італієць працює у сфері пивного бізнесу, вивчав напрями пива та сидру в Англії, мистецтва дегустації в Німеччині, Англії та Італії.

В пивоварній галузі Фабріціо Декастеллі з 2009 року, починав як продавець, наразі є представником італійського імпортера та дистриб’ютора пива, виступає пивним ентузіастом у Prud’homme beer certification. За ці роки, завдяки своїй любові до пива та дегустацій, інтересу до історії пивоваріння, Фабріціо отримав ряд спеціалізованих сертифікатів. Зокрема, вивчав напрям Beersommelier в академії Doemens в Мюнхені, і вже у вересні цього року візьме участь в кубку World Beer Sommelier у складі італійської команди. Пройшовши базовий курс в Академії пива та сидру в Лондоні, а також, отримавши статус Certified beer server at Cicerone, Фабріціо має намір освоїти наступні рівні. Паралельно виступає членом Fermento Birra taster, найбільшої італійської організації з дегустацій пива, та італійської O.N.A.B. (National organization beer taster).

Захоплюючись пивоварінням, Фабріціо Декастеллі розвиває крафтову культуру в країні, в тому числі організовує дегустації пива та сидру в регіоні на півночі Італії, де століттями править вино.

– Як пристрасний поціновувач пива, я завжди був захоплений різноманітними пивними культурами та історіями. Твердо вірю, що культура пива, культура поєднання їжі та напоїв в цілому, уособлює собою частину культури кожної країни. Можливість використання пива в якості «спільної мови» дозволяє людям краще пізнати один одного та свою історію, – розповідає Фабріціо. – Досліджуючи в Інтернеті інформацію про східноєвропейську пивну культуру та її історію, я дізнався про конкурс East European Beer Award. Мене вразив конкурс, тому я не зміг утриматися від можливості відкрити для себе східноєвропейську пивну культуру та поділитися своїми знаннями з іншими поціновувачами пива!

East European Beer Award 2019 відбудеться 8-9 жовтня у Рівному, приймає конкурс готельно-ресторанний комплекс «Айвенго». До участі в конкурсі запрошуються як українські, так і закордонні пивоварні підприємства і пивні бренди будь-якого масштабу: від великих національних виробників пива до середніх і малих пивзаводів, ресторанів-пивоварень, міні-пивоварень і контрактних пивоварів.

Кращі зразки пива-2019 незалежні пивні судді визначать в ході сліпих дегустацій за чіткими критеріями в 16 категоріях: Pale Lager, Pale Lager Special, Dark Lager, IPA, Double IPA, Pale ale, Porter/Stout, Porter/Stout Special, Witbier/Weizenbier, Flavor beer (Herbal/Ginger/Root/Gruit), Belgium style ale, Belgium strong ale, Red/Amber/Semi dark, Sour/Wild, Cider, Special beer. За результатами в кожній з категорій будуть визначені золотий, срібний і бронзовий призери, а також краще пиво з числа поданих на конкурс – Гран-Прі. 16 переможців отримають у подарунок поїздку до Мілану на Міжнародну виставку-ярмарку SIMEI (19 — 22 листопада)!

Запрошуємо пивоварів, технологів пивоваріння, пивних сомельє до участі в суддівській колегії East European Beer Award – 2019!

Організатори – інформаційно-видавничий проект «Технології та Інновації» спільно з Київською Пивною Лігою – чекають на конкурсі 2019 року на участь українських і зарубіжних пивних суддів, професіоналів пивоваріння і пивного бізнесу. Запрошуються також пивні сомельє від торгівельних мереж, пабів, ресторанів. Увійти до суддівської колегії можуть і випускники шкіл пивоваріння, курсів пивних дегустаторів та інших супутніх напрямів, які підтвердять це сертифікатами.

Детальніше про умови конкурсу East European Beer Award читайте у Положенні

Подати заявку для конкурсанта

Подати заявку для судді

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар