СТК «Новітні Технології» покаже своє обладнання під час Дня Саду

 СТК «Новітні Технології» покаже своє обладнання під час Дня Саду

У рамках IV Національного дня саду ТОВ СТК “Новітні Технології” представить аудиторії обладнання для сортування, переробки, пакування та зберігання продукції. Про це повідомив керівник компанії Олександр Ткаченко.

«СТК “Новітні Технології”  – український постачальник обладнання та високоякісних  пакувальних матеріалів  для овочів, фруктів та ягід. Ми підтримуємо Національний день саду, адже це потрібний майданчик для спілкування с колегами та фахівцями садівничої галузі», – підкреслив Олександр Ткаченко.  

Компанія СТК “Новітні Технології” спеціалізується на реалізації  проектів та продажу обладнання для сортування, переробки, пакування та зберігання сільськогосподарської продукції провідних європейських виробників (MAF RODA agrobotic (Франція), BOIX (Іспанія), GIRO Group (Іспанія), Frumaco (Італія), PIGO (Італія), Hermes (Італія), MITTERER (Італія), INFACO (Франція), Castellari (Італія), Mar-Tech (Італія), Sae Ricambi (Італія), Agrofer srl (Італія), Upmann (Німеччина),  Reisopack (Іспанія), RGD (Іспанія), A&B (США), Krebeck (Германія) та ін.).  

«Ми пропонуємо весь асортимент видаткових матеріалів для роботи обладнання: сiтка-мiшки для овочiв та фруктів в рулонах або з зав`язками; палетну сiтку та плiвку; PP та РЕ кошики для полуниці та ягід; PP та паперову пiдложку для овочiв та фруктiв; плiвку для мульчування; тарілко-піддони», – додав керівник СТК “Новітні Технології”.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар