SIMEI 2019: у листопаді на міжнародній виставці презентують нові технології та найкраще вино

 SIMEI 2019: у листопаді на міжнародній виставці презентують нові технології та найкраще вино

 

Міжнародна виставка винної промисловості SIMEI-2019 пройде з 19-22 листопада в Мілані. Організатори вже готують насичену програму заходів із зустрічами, дискусіями, виставками технологій і продуктів винної промисловості. Захід збере фахівців як області енології, так і виробництва інших напоїв, а також компанії, що випускають обладнання для бутилювання. Крім того, в цьому році відкриється майданчик, спрямована на розвиток галузі виробництва оливкової олії.

28-а виставка SIMEI пройде у приміщенні Fiera Milano і це буде справді унікальне явище. Організація заходу стартувала ще рік тому і  тут планують створити місце, яке не тільки стане каталізатором для кращих виробників технологій , присвячених вину, але й ідеальним середовищем для роботи операторів обладнання і продукції для виробництва вина і напоїв в цілому. Тут усі зможуть зустрітися щоб обмінятися ідеями, працювати в рамках конференцій і дискусій

Відвідування виставки SIMEI безсумнівно надихає, але в такому бурхливому потоці інформації не просто зорієнтуватися. Журнал «Напої. Т.І. », який вже кілька років є інформаційним партнером форуму, вибрав найбільш цікаві для читачів пропозиції і компанії, беручи до уваги особливості роботи індустрії напоїв в пострадянському просторі.

Серед головних тем виставки 2019 року стануть дизайн та архітектура вина, використання деревини у виноробстві та переспективи розвитку цієї галузі, окрем буде проведено конференцію про жінок у виноробстві та дебати з приводу упаковки й візуального дизайну продукції. 

Довідка : Міжнародна виставка SIMEI проходить регулярно один раз в 2 роки починаючи з 1963-го. Вона є єдиним майданчиком, на якій експоненти з усього світу представляють обладнання для виробництва, розливу в пляшки і упаковки всіх типів напоїв і харчових рідин, включаючи вино, міцний алкоголь, спирт, пиво, виноградні дистиляти, соки, мінеральну воду, оцет, рослинне ( оливкова олія. Для зручності відвідувачів виставкові зали (а це 80 тис. М 2) розділена на тематичні розділи. Для фахівців галузі SIMEI стає свого роду панорамою, яка охоплює самі останні технологічні новинки.

SIMEI-2017 приймала понад 700 компаній-експонентів з 27 країн. Захід відвідало 48 тис. Осіб з 90 країн. Очікується, що ці цифри в 2019 році істотно збільшаться.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар