Селекціонер вивів сорт ківі з оранжевою м’якоттю

 Селекціонер вивів сорт ківі з оранжевою м’якоттю

Селекціонер Генріх Стратон цьогоріч отримав перші плоди з нових видів ківі і анонсує новий сорт рослини — «Карпат Стратона Аурум».

За визнанням Стратона, назва нового сорту поки що робоча. Найбільша особливість плоду у його кольорі – а саме у насичено помаранчевій м’якотті. Форма та смакові властивості у кожного вида з нових сортів – інші. Всі сорти морозостійкі, як і основний сорт Генріха — «Ківі Карпат Стратона».

 

Більше 20 років Генріх, біолог за освітою, займається виведенням і вже багато років розведенням морозостійкого сорту ківі «Карпат Стратона». Спеціалізується селекціонер на вирощуванні саджанців, які сьогодні вже є популярними не тільки по всій Україні, а і далеко за кордоном.

Виходячи з біології рослини і враховуючи велику вигоду від продажу екзотичних плодів, сорт ківі “Карпат Стратона” придатний для вирощування не тільки на присадибних ділянках але й на великих промислових площах як шпалерна культура, повідомляється на сайті селекціонера.

Наразі цей сорт активно розповсюджується в усі регіони України, де проходить їх природнє випробування на здатність приживатися та плодоносити в умовах відкритого ґрунту різних регіонів України.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар