Розпочав роботу унікальний метео сервіс для аграріїв

 Розпочав роботу унікальний метео сервіс для аграріїв

Наприкінці року в Україні запускається новий сервіс для моніторингу агро погоди. Про це повідомляє superagronom.com.

Метео Фарм — це система підтримки прийняття рішень. Уніфікована та з великим набором професійних значень. Водночас це проста система зі зручним інтерфейсом. Основні завдання та ідея проекту – створити всеукраїнський метеосервіс для аграріїв, який дасть змогу стежити за погодними показниками у будь-якій точці країни.

Метою проекту є створення зрозумілого, простого у користуванні та легкого для сприйняття сервісу моніторингу погодних умов.

«Метео Фарм — це новий, незалежний сервіс агро погоди, який надає професійні метео дані на конкретних ділянках поля, саме там, де це потрібно та є корисним для аграріїв. Розуміючи та оперуючи якісними погодними даними, аграрії матимуть можливість більш оперативно приймати рішення, тим самим заощаджуючи та бути на крок попереду можливої загрози. В цілому користування Метео Фарм має допомагати бізнесу бути більш ефективним, а виробнику — управляти ризиками. Унікальність та цінність користування сервісом допоможе стабілізувати виробництво в умовах постійно мінливої погоди», — розповів Дмитро Максименко, керівник проекту Метео Фарм.

Безумовно, користувач також матиме змогу переглядати професійний метеопрогноз на конкретному полі, яке його цікавить. Без прив’язки до метеостанції. Він отримуватиме актуальні дані саме на цю хвилину з детальним описом значень, для планування польових робіт відповідно до професійного агропрогнозу. Детальний метео прогноз надається на найближчу добу, та на три, п’ять та сім днів наперед.

«У короткостроковій перспективі плануємо створити мережу та покрити майже всю територію України сучасними та надійними метеостанціями. Створивши єдину базу метеостанцій по всій країні. Розуміємо, що для користувача найголовніше – це оперування якісними даними, якщо для окремої території потрібно для більш ефективного моніторингу встановити метеостанції – ми візьмемо на себе встановлення, налаштування та своєчасний сервіс. Користувачу залишиться лише обрати тип підписки та користуватись метео сервісом», — розповів Дмитро Максименко

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар