Розпочалась підготовка до Національної виставки агротехнологій «Агропром-2020»

 Розпочалась підготовка до Національної виставки агротехнологій «Агропром-2020»

Щоб не тамувати з очікуванням заявляємо, що стартувала підготовка до виставки “Агропром-2020” і організатори вже готові приймати Ваші заявки на участь та інформувати відвідувачів про те, що буде на них чекати. У 20-му році у Дніпрі виставка пройде 26-28 лютого.

Щорічно національна виставка агротехнологій «Агропром» збирає професіоналів, залучених в АПК для сприяння розвитку ринкових відносин. Головна задача виставки – побудова ділових відносин, укладання контрактів, залучення внутрішніх та зовнішніх інвестицій. Саме тому організатори виставки запрошують професійну аудиторію відвідувачів, серед них: представники фермерських господарств, агрохолдингів, приватні агрономи та фермери.

На Вас чекає: велика кількість цікавинок, насичена ділова програма та демонстрації техніки. Для учасників виставки буде унікальна можливість презентувати нові винаходи та технології перед своїми потенційними партнерами та споживачами. Виставка допоможе отримати багато ділових контактів за мінімум часу та продати не відходячи від стенда.

Представникам фермерських господарств виставка дасть можливість порівняти товари багатьох вітчизняних та закордонних виробників, побачити демонстрацію техніки, поставити питання представникам виробництва та купити товари за особливими цінами.

Виставка «Агропром» вже багато років збирає повні павільйони експонентів тому, що є надійним діловим майданчиком, який виконує основні маркетингові задачі, сприяє міжнародному співробітництву та підвищує конкурентоспроможність серед представників аграрної галузі.

Запрошуємо всіх охочих взяти участь в Національній агропромисловій виставці «Агропром-2020»

Для отримання додаткової інформації звертайтесь:
+38(067) 639-86-79
agroprom@expometeor.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар