Пивний тур VI форуму пивоварів і рестораторів покаже Харків з нового боку: завод з історією, пивний роздріб, крафтовий бар і ресторани-пивоварні

 Пивний тур VI форуму пивоварів і рестораторів покаже Харків з нового боку: завод з історією, пивний роздріб, крафтовий бар і ресторани-пивоварні

10-11 жовтня в Харкові відбудеться VI Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів, приймає івент-зона «Fabrika». Конференц-день, 10 жовтня, збере разом власників і керівників ресторанів-пивоварень, досвідчених і пивоварів початківців, технологів і керуючих, українських та зарубіжних виробників навколо найактуальніших тем галузі: інновації, підвищення якості пива, ефективні продажі, пивний маркетинг, експорт, кадри , успішні пивні заклади. Другий день, 11 жовтня, буде практичним. Учасники Форуму відправляться на свій вибір: у Пивний тур «Крафтовий шлях»; візьмуть участь в колабораційній варці пива в ресторані-пивоварні AltBier або в пивоварні «Ale Point»; візьмуть участь в екскурсії на завод UBC COOL з виробництва холодильних шаф, пивних охолоджувачів, пивних колон. Реєстрація на участь в одному з цих заходів уже ведеться, також можна буде зареєструватися в ході конференц-дня.

До Форуму залишається зовсім небагато часу, і ми вже готові представити харківські локації Пивного туру «Крафтовий шлях»: пивоварня «Пивна легенда», власна дистрибуція Altbier (Пирогова Hop Pie, AltBier Craft Beer Bar, ресторан-пивоварня AltBier), ресторан-пивоварня WATSON. Традиційно заплановані екскурсії на виробництво, дегустації пивного меню, ексклюзивних закусок і вишуканих страв.

Розпочнеться Пивний тур по Харкову з пивоварні «Пивна легенда». Така назва – не просто красиві слова, виробництво розміщене в будівлі колишнього Харківського дріжджового заводу, історія якого почалася 150 років тому саме з пивоварні Ольховського, і нинішні власники вирішили відродити її колишню славу. Сьогодні потужності знаходяться в тих самих підвальних приміщеннях, в яких варили і зберігали пиво ще до революції.

Тут встановлено обладнання від українського виробника ТОВ «Проммонтаж-04». Пивоварня з двох ємностей продуктивністю 2000 літрів за варіння – ергономічна та екологічна. Фільтраційний чан, забезпечений окремою системою зрошення, здатний максимально знизити втрати екстракту при вилуговуванні дробини. Замість вірпула (гідроциклону) виробник запропонував більш сучасне рішення – декантер. ЦКТ мають роздільні сорочки охолодження конуса і циліндричної частини ємності. На заводі є своя мікролабораторія, де будуть, в тому числі, вирощувати дріжджі. Кінцева мета всього проекту – комплекс з пивоварні, винокурні та ресторану.

Наступна локація досить масштабна і складається з трьох закладів власної дистрибуції пивного бренду AltBier. Пирогова Hop Pie – новий формат, пропонує традиційні пироги з різних країн світу за рецептами від бренд-шефа. Пироги діаметром 30 см і вагою до 1 кг випікаються в італійській печі: англійська пиріг з телятиною, німецький – з куркою, чеська – з беконом, норвезький – з лососем, осетинський – з куркою і сиром, віденський пиріг з яблуками, приготований за старовинним австрійським рецептом, і інші. У Hop Pie представлений спеціально підібраний асортимент пива від Altbier Brewery і гастрономічні пари.

Далі відвідаємо AltBier Craft Beer Bar. Для магазинів, барів і пивних точок вибираються найсвіжіші продукти, тут педантично ставляться до постачальників: бренд завжди відповідає за якість пива і якість закусок. У роздробі – 12 сортів власного виробництва, на кранах в ресторанах – 10. Кожна пивоварня на чолі зі своїм пивоваром варить однакові сорти, але пиво відрізняється: на пляшках вказується, наприклад, «Stout by Роберт Криз» або «Stout by Лібер Чех».

А ось ресторан-пивоварня AltBier перенесе нас у часи середньовічної Чехії завдяки неповторній атмосфері, вишуканому смаку свіжозвареного пива і ретельно продуманим меню. Тут шанують традиції і технологію чеського пивоваріння. Відкрита очам гостей пивоварня оснащена сучасним обладнанням Czech Brewmasters. Також, як і пиво авторства чеського пивовара, кожне блюдо від шеф-кухаря ресторану – справжній витвір мистецтва гастрономії. Спеціальне пивне меню підкреслює і розкриває хмільні і солодові ноти напою. Страви ж європейської кухні, обіцяють ресторатори, порадують навіть найвибагливішого гурмана.

Фінальна вечірка для учасників Пивного туру відбудеться в ресторані-пивоварні «Watson». Заклад атмосферний – в англійському стилі: інтер`єр, настільні ігри, приватна бібліотека, жива музика. Серце ресторану – міні-пивоварня, на якій виробляється 4 сорти пива, зварених згідно Баварського закону про чистоту пива від 1516 року. Кухня представлена ​​широким розмаїттям традиційних баварських страв.

Встигніть зареєструватися! Більше інформації на сайті beertechdrinks.com та сторінці у Фейсбук.

Форум пивоварів і рестораторів підтримує Гільдія крафтових пивоварів України.

Науковий патронат здійснює Національний університет харчових технологій.

Головний Виставковий Партнер Форуму – Beviale Moscow-2019

Генеральний юридичний партнер – юридична компанія «Пахаренко і партнери».

Головний Лабораторний партнер – «Донау Лаб Україна»

Головний інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «ПИВО. Технології та Інновації»

Інформаційні партнери: міжнародний спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації», журнали «БРУТТО», Beer Box, сайт Restaurant NEWS EU, Продюсерський центр «Бессонница»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар