Прикарпаття повертається до масового вирощування винограду

 Прикарпаття повертається до масового вирощування винограду

Івано-Франківські садівники масово повертаються до вирощування призабутої культури — винограду. Так, у клубі «Виноградарі Прикарпаття» відбувся семінар, де виноградарі удосконалили свої навички із захисту лози від хвороб і шкідників, повідомляє Kurkul.com з посиланням на Голос України.

Господарі вже розпочали весняні роботи. Погоду не передбачиш, тож доводиться балансувати між потребою зняти захисне покриття з кущів і ризиком обморозити. До сокоруху формують кущі, проводять інші агротехнічні заходи.

У клубі «Виноградарі Прикарпаття» відбувся семінар, де майстри удосконалили свої навички із захисту лози від хвороб і шкідників. Його провела відома виноградарка Мирослава Романюк. Вона наголосила на тому, що лоза перед цвітінням має бути захищена, підживлена необхідними макро- та мікроелементами, амінокислотами, насичена вологою.

Також на семінарі зазначили, що Івано-Франківщина активно повертається до масового вирощування винограду. Полиці на виставках та ярмарках вгинаються від різних сортів, вирощених місцевими умільцями.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар