Проведення VI Національного виноробного форуму 2021 переноситься

 Проведення VI Національного виноробного форуму 2021 переноситься

У зв’язку з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій – встановити з 26 жовтня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Миколаївської області – проведення VI Національного виноробного форуму переноситься. Про це повідомили організатори заходу. 

Сьогодні Україна, як і багато країн Європи, запроваджує суворі заходи для стримування поширення вірусу, зокрема, скасування усіх масових заходів.

Головним для організаторів VI Національного виноробного форуму є відповідальність перед учасниками.  Вони дбають про ваше здоров’я і про ваш бізнес, тому прийняли непросте рішення – перенести проведення форуму, йдеться у повідомленні

Організатори VI Національного виноробного форуму стежать за розвитком подій щодо пандемії в Україні та світі, консультуються із колегами та згодом повідомлять вас про кожен наступний крок. 

Нагадаємо, VI Національний виноробний форум був запланований на 11-13 листопада. Головна подія для виноробів мала вперше відбутися не в Києві, а на Миколаївщині – в центрі Причорномор’я, одному з найдревніших виноробних регіонів України.

Сайт http://techdrinks.info/ слідкуватиме за новинами і повідомить про нову дату проведення Форуму.

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті