«Промисловий холод 2018» задав позитивний тон ринку промхолоду України

 «Промисловий холод 2018» задав позитивний тон ринку промхолоду України

Ділове життя холодильної галузі України активізується з міжнародної виставки технологій промислового холодопостачання «Промисловий холод». Цього року подія відбулось традиційно наприкінці зими, 20 – 22 лютого, в Києві, у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», надихнувши фахівців зростанням, новинками, високим інтересом.

Динаміка розвитку «Промислового холоду» явно сигналізує про позитивні ринкові тенденції. Площа виставки зросла на 65%, в середньому на 20% збільшилася площа стендів, 25% компаній вперше вийшли на виставку, 11% — після тривалої перерви. Учасники представили масштабні концептуальні експозиції. У павільйоні панувала пожвавлена та робоча атмосфера.

В. Гринько, генеральний директор компанії «Єврокул»: «Виставка на 30% краща, ніж минулого року. Перший день був феєричним! У нас було дуже багато людей. Видно, що Україна готова вийти з кризи. І організатори доклали до цього зусиль — «ПРОМХОЛОД» цього року цікавий».

М. Пузанков, директор представництва компанії Guentner в Україні: «Цього року виставка проходить на високому рівні, велика кількість відвідувачів, живе спілкування, є активні проекти, що дуже тішить мене. На 80% — цільова аудиторія: потенційні клієнти, як кінцеві, так і сервісні, монтажні організації».

І. Дудко, керівник відділу продажу ДП «Електроніка»: «Виставка проходить досить бурхливо. Люди цікавляться інноваціями, намагаються розвиватися, не стоять на місці».

І. Капцов, директор компанії «СТОР»: «На мій погляд, протягом останніх 2-х років «Промисловий холод» стабілізувався, з`явилися нові учасники, нові виробники обладнання. Вона цікавіша для мене у порівнянні з минулорічною».

Цього року на площі 1500 кв. м 49 компаній представили близько 200 брендів у сфері промислового і транспортного холоду, кондиціонування повітря і вентиляції, теплоізоляції, контрольно-вимірювальних приладів і автоматики, обладнання та аксесуарів для монтажу, ремонту, експлуатації. Серед учасників — світові та вітчизняні лідери галузі: Bitzer Austria, GEA Bock, Global Container Service, GUENTNER, «Балтік Рефріджерейтінг Груп», «Домус Фрігус», «Електроніка», «Єврокул», «Інсолар», «Мірс», «Стор», «Стрий-Холод», «ТЕХМА» та ін.

«Промисловий холод» традиційно проходить в рамках комплексу виставок для рітейлу, АПК, харчопереробної промисловості, холодильної галузі одночасно з форумом «Індустрія торгівлі», виставкою «Сховища для фруктів, овочів, ягід», Форумом фермерських технологій, Фермерським ярмарком контрактів. Цього року подія зібрала рекордну кількість відвідувачів — 8 128 осіб (+ 28,5% до 2017 року).

Розгорнута інформація про виставку, новини, фотозвіт — на сайті www.promholod.euroindex.ua і офіційній сторінці в Фейсбук.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар