ПРОГНОЗ: Експорт яблук до ОАЕ досягне 4 тис тонн за сезон

 ПРОГНОЗ: Експорт яблук до ОАЕ досягне 4 тис тонн за сезон

Україна в сезоні-2018/19 може експортувати близько 200 контейнерів яблука в ОАЕ, причому обсяги поставок будуть збільшуватися щомісяця. А вже на наступний сезон можна буде говорити про подальше зростання обсягів експорту на основі отриманого досвіду. Такий прогноз озвучив керівник Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Федір Рибалко, інформує прес-служба асоціації.

«Ми бачимо високий інтерес до українського яблуку не тільки в Еміратах, а й в Саудівській Аравії, Кувейті, Катарі і Єгипті завдяки прекрасним смаковим якостям продукції і конкурентній ціні», — говорить Федір Рибалко.

Експерт також зазначає, що під час зустрічей вдалося пропрацювати хороші логістичні рішення для поставок української черешні і лохини. Авіадоставка малини та інших продуктів з обмеженим терміном реалізації також не повинна стати великою проблемою. Навіть до печериць з України імпортери з ОАЕ проявляють певний обережний інтерес.

Що стосується заморожених овочів, фруктів і ягід, то цей сегмент тут дуже швидко зростає, перш за все завдяки дуже розвиненим секторам ХоРеКа і кейтеринг. Смузі також є дуже важливим трендом в ОАЕ, що говорить про перспективи збільшення продажів заморожених ягід в цей регіон. УПОА вдалося знайти імпортерів заморожених ягід, фруктів і овочів, які зацікавилися участю в торговому форумі 28 березня.

Також, на думку Федора Рибалка, є інтерес і до волоському горіху з України, проте, на сьогоднішній день цінові реалії по горіху вже сильно відрізняються від тих, до яких звикли українські експортери, і їм обов’язково це потрібно враховувати. На жаль, ринок горіха стає все більш насиченим, а ціни падають, на тлі зростання якості пропонованого товару.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар