Про інновації, технології та рішення в агро на конференції AgroTalks DAY, – 16 травня 2017 року

 Про інновації, технології та рішення в агро на конференції AgroTalks DAY, – 16 травня 2017 року

16 травня в Києві відбудеться друга нетворкінг-конференція AgroTalks DAY, де представники галузі розкажуть про технологічні інновації та креативні розробки в агросекторі, поділяться практичним досвідом створення та впровадження нових технологій як у стартап, так і в уже працюючий бізнес, а також поговоримо про тренди розвитку інновацій в агросекторі.

Місія івентів AgroTalks DAY – формування стартап екосистеми і професійного ком`юніті, в якому кожна технологічна ідея отримає максимум шансів для успішної реалізації.

Деталі http://agrotalks.com/day/

На травневій сесії AgroTalks DAY 14 унікальних спікерів презентують інноваційні технології, реалізовані кейси та думки експертів агробізнесу.

Учасники отримають можливість дізнатися не тільки нову інформацію та отримати корисні практичні знання, а й зможуть вдосконалити свої бізнес стратегії в мінливому світі, а також встановити нові контакти і поспілкуватися з інвесторами/спікерами/експертами в невимушеній обстановці.

На травневій сесії AgroTalks DAY презентують:

·         Іноземні інвестиції  та участь Держави в інноваційних агропроектах – нові можливості та перспективи, Ставнюк Володимир, Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи.

1. Думки експертів бізнесу:

• Перспективи технологічних агростартапів в Україні. Ігор Бучацький, Country Manager Ukraine ED&F Man Industrials

• Актуальні технологічні виклики і завдання агробізнесу. Станіслав Діденко, CEO Платформа розвитку агробізнесу AgroTalks.

• Взаємодія ІТ-сфери з виробниками і консалтинговими компаніями. Лариса Бондаренко, ТОВ «АгроСюрвейер»

• Залучення інвестицій в агростартапи. Євген Нетреба, Associate в CIG

• Український агробізнес: РОЗВИВАТИСЬ не можна закритись – коми проставляють IT-рішення. Володимир Демяненко, CEO IzSela.ua, CEO D2

• Дрони в агробізнесі, складності у впровадженні агроінновацій. Валерій Яковенко, Founder DroneUA

2. Інноваційні технології.

• Нові технології захисту рослин з використанням вітчизняних дронів. Юрій Педерій, CEO AeroDrone.

• IoT рішення повної автоматизації теплиці. Шлях стартапу від ідеї до перших продажів. Володимир Козеровскій, CEO Smartep.

• Селекційно – тестова пасіка “Правильні бджоли”. Зарубіжний досвід і впровадження в Україні. Олексій Івженко, автор проекту

3. Реалізовані кейси.

• Від ідеї до інвестицій. Як студент отримав інвестиції для реалізації своєї технології. Роман Лановий, автор проекту Craft Scanner.

• Агробізнес з нуля: як стартап перетворити в працюючий бізнес. Ярослав Мовчун, СЕО Ягідна ферма “Озеряна».

• Зовнішні бізнес-ризики. 3 речі про які ви могли забути, будуючи бізнес-модель. Ірина Прітченко, CEO Woolbar.

• Стартап «AGROXY»: технології, які змінюють підхід до торгівлі агро – продукцією. Наталія Дресвяннікова, CEO торгова площадка AGROXY

• Бот-закупівельник: як укладати договори поставки в чаті месенджера. Нестор Дубневич, CEO bot.lawyer, партнер lexnet.io, юрист адвокатського об’єднання «Юскутум», практика IT/Media

Детальна програма за посиланням http://agrotalks.com/day/

Подія AgroTalks DAY #2 відбудеться 16 травня 2017 року в ТЦ «Гулівер» – коворкінг Hub4You за адресою: пл. Спортивна, 1, Вежа А.

Початок та реєстрація о 10.00.

Кількість місць обмежена. Якщо виникнуть питання – звертайтесь до організаторів:

e-mail: a.vereschak@agrotalks.com

тел: 095 87 117 87

 

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар