Презентуємо вам черговий випуск єдиного в Україні профільного журналу

 Презентуємо вам черговий випуск єдиного в Україні профільного журналу

Шановні ягідники і садівники! Презентуємо вам черговий випуск єдиного в Україні профільного журналу “Ягідник”, присвяченого розвитку ягідництва і популяризації споживання ягід.

Журнал виходить за підтримки Асоціації ягідництва України і є інформаційним партнером усіх важливих заходів, які відбуваються в Україні та за її межами, і стосуються ягідної тематики.

Рубрика номер 1 у журналі – “Ягідництво і бізнес” – презентує ексклюзивний досвід відомого польського ягідника, засновника розсадника Plantin Тадеуша Кусібаба, – майже чотири десятиліття він тримає марку одного з найкращих виробників посадкоовго матеріалу.

У статті “Перспективи експорту української ягоди” подано ряд лайфхаків для виведення продукції ягідників на міжнародний, зокрема, азійський ринок.

Засновник українського розсадника “Декоплант” Олександр Дусанюк дотримується думки, що сьогодні доцільніше займатися стабільними ягідними культурами, – аніж опановувати нові.

Йдеться як про внутрішній, так і про зовнішні ринки. “Дорожня карта ягідництва України”, яку на сторінках журналу презентує Асоціація ягідництва України, має на меті саме розвиток цих двох напрямів руху для галузі.

Нижче в журналі подаються ряд статей про технології створення і вирощування різних ягідних культур, – публікації, які стануть керівництвом до дії і отримання гарних врожаїв всім ягідникам.

Так, у розділі “Малина” презентовано успішний досвід компанії “Дібрівка-Агросервіс“, – від створеня малинової плантації до технології догляду і наступної заморозки ягоди, з метою продажу в торговельні мережі і на експорт.

Продовжуючи плідні контакти з відомими польськими експертами, журнал “Ягідник” публікує ряд статей з прогнозами ситуації на ринку і конкретними рецептами, як досягти успіху в тому чи іншому напрямку ягідного бізнесу. Окрім Тадеуша Кусібаба, в номері є статті, інтерв`ю, коментарі генерального директора і співзасновника POLKO GROUP Славомира Полковського, Павела Ваврищука (Polana), Ельжбети і Зігмунда Малчевських та ін.

В розділі “Суниця садова” презентовано унікальний досвід проведення “польових експериментів” і впровадження новітніх технологій догляду від лідерів ягідної галуз – компаній “Агрофірма “Весна-2011” і ТМ “Трасковський”.

Традиційно, розділ журналу присвячений нинішній цариці ягід лохині, містить статті з рекомендаціями щодо збільшення врожайності і підвищення прибутковості лохинових плантацій.

Тему продовжує нішева культура жимолость, якій, найшвидше, належить завоювати ринок України і дуже близькому майбутньому: журнал публікує опис усіх “за” і “проти” від досвідчених експертів Олега Босого (“ФруТек”), Тараса Баштанника (“Українська ягода”), Євгена Харлана (“Нікдарія”), найбільшого виробника жимолості в Україні Андріяна Гутника і Сергія Українця (Тріада-МК”).

Кизил, черешня – бо теж ягода!, ірга та інші ягідні культури також присутні у журналі “Ягідник”.

А головне, в журналі видавництва “Технології та Інновації” великий наголос робиться саме на сучасні технології – вирощування в туннелях, зберігання, заморозки, пакування, від провідних європейських та українських компаній – Haygrove Poland, INCOOLS engineering, “Інсолар-Холод”, “Малин фекторі”, “Сортер-Пак”, “Фруктона-ВН”, UNITEC та ін.

Окремі статті присвячені новітнім технологіям доргляду за насадженнями і переробки ягід – мікоризації, сублімації, сортуванню, контролю живлення та ін.

Журнал “Ягідник” презентує розгорнутий репортаж з світової виставки Macfrut – 2019 і анонсує наступні важливі заходи:  3-у міжнародну конференцію “Ягідництво і переробка: технології та інновації” 12 грудня 2019 р., м.Рівне, готель “Айвенго”,  і 3-й Національний конгрес “Ягідництво та кооперація – 2019” 19-20 вересня 2019 р.. м.Тернопіль.

Передплатна кампанія на журнал “Ягідник” триває впродовж усього року!

Акція: ви можете придбати набір журналів за 2016-2018 роки за ціною 500 грн (10 шт.) і отримати в своє користування енциклопедію ягідного бізнесу!

А з 1 вересня 2019 р. стартує передплата на 2020 рік, умови залишаються ті ж самі, без змін.

Приєднуйтеся до кола читачів успішного журнального проекту і ставайте успішними разом із нами!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар