Прецизійні технології розширюють можливості яблучного бізнесу: підсумки яблучного семінару на Вінничині

 Прецизійні технології розширюють можливості яблучного бізнесу: підсумки яблучного семінару на Вінничині

У яблуневому саду компанії ТОВ «Органікс», що знаходиться в передмісті Немирова на Вінниччині, 3 серпня відбувся VII міжнародний технологічний семінар «Яблучний бізнес. Розширення можливостей». Понад 150 садівників та власників бізнесу, що вже займаються або планують професійно займатись інтенсивним садівництвом зібралися, щоб поновити свої знання у сфері вирощування конкурентоздатних на світовому ринку яблук, повідомляє Рrofihortmedia.

Організатором заходу виступив ексклюзивний дистриб`ютор технології SmartFresh в Україні, компанія «ФрешАгро» FreshAgro (раніше LLC SVV Trading) та компанія «AgroFresh» в співробітництві з «FineAgrochemicals» та «Valagro». Новітніми інноваційними рішеннями з учасниками семінару поділився консультант Євгеній Найченко. Зокрема, він розповів про шляхи впливу на забарвлення плодів та методи запобігання втрат під час зберігання; висловив свою думку щодо можливостей реалізації в Україні клубів та впровадження клубних сортів яблук, а також представив Harvista — революційний препарат, що відкриває нові перспективи для яблучного бізнесу.

Представник компанії «AgroFresh» Кшиштоф Возняк доповів про воскування яблук та інші інструменти, що можуть бути застосовані для підвищення прибутковості садівничого бізнесу. Італійський консультант Джованні Мігліо детально зупинився на особливостях використання регуляторів росту рослин на яблуні та підборі оптимальних стратегій для проріджування яблук.

Як зменшити пошкодження плодів від весняних заморозків та отримати якісний врожай з препаратами британської компанії «FineAgrochemicals» садівники могли почути з виступу швейцарського спеціаліста Александри Розенмунд. Щороку збільшується кількість виробників, що бажають сертифікувати свою продукцію, тому гасло «Global G.A.P. — обов’язкова складова експорту» є актуальним і стало лейтмотивом виступу консультанта Ніни Дмитраш.

Директор компанії «Агрісол» (дистриб’ютор італійського виробника мікродобрив та регуляторів росту рослин Valagro) Денис Миргород акцентував на важливості управління живленням рослин задля отримання плодів передбачуваної якості. Цікавість викликала доповідь Ольги Дрозд про результати застосування технології SmartFresh у наукових дослідженнях Уманського національного університету садівництва в сфері зберігання яблук.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар