Поїздка до Польщі на Мalinowe factory та бізнес-тур садівничими підприємствами – унікальна можливість для українських ягідників

 Поїздка до Польщі на Мalinowe factory та бізнес-тур садівничими підприємствами – унікальна можливість для українських ягідників

25-27 серпня делегація українських садоводів вирушить до Польщі для участі у фіналі проекту Мalinowe factory. В рамках поїздки відбудуться візити до польських підприємств з вирощування ягід (малини, полуниці, ожини, порічки, аргуса тощо) та переробки плодово-ягідної продукції, зустрічі з європейськими фахівцями з органічних добрив та систем захисту. На учасників туру очікують три надзвичайно насичені інформацією дні, понад десять різних локацій та пізнавальні екскурсії. Організатор поїздки – садівниче господарство «Новосад», співорганізатор – журнал «Ягідник» (Україна + Польща).  

Взяти участь у поїздці та долучитися до делегації можуть усі, хто прагне розвивати власний ягідний бізнес або створити новий. Адже бізнес-тур надасть не тільки інформацію та новий досвід, а й можливість налагодити контакти з покупцями заморожених і десертних ягід.

Під час візиту до Польщі садоводи відвідають найбільшого виробника ягідної продукції та саджанців в Європі – компанію «Агрном-Беріс». Підприємство займається вирощуванням саджанців малини для голландських селекціонерів, малинового поля під плівкою в селі Куров. Окрім того, компанія має у своєму розпорядженні комплекс переробки і заморозки ягід, господарство братів Фігури, ягідне господарство пана Тадеуша у селі Кармановіце, господарства з десертними новітніми сортами малини типу Маравілла, а також фермерства Яцека Шишки та в селі Ходель. Приємний бонус візиту – можливість дегустації продукції.

Цікавими стануть зустрічі з представниками ProBiotics Polska – компанії, яка виготовляє засоби мікробіологічного захисту та органічні добрива, а також з членами групи виробників малини Класа та представником фірми Haygrove.

Головною подією поїздки стане участь у фіналі проекту Мalinowe factory, який відбудеться 27 серпня. В рамках заходу також пройде відбудеться конференція з презентацією результатів досліджень, які проводилися протягом року на малинових плантаціях. Буде надана інформація щодо застосованих продуктів, програм внесення добрив та захисту, а також рекомендації щодо вирощування малини, що базуються на дослідах з Великобританії та Голандії. Мalinowe factory – це єдине місце в Європі, де зібрана така численна колекція різновидів малини у теплицях і де проводиться стільки скрупульозних дослідів. Більше інформації про захід можна знайти на порталі techdrinks.info.

Розгорнута стаття про досвід польських ягідників буде опублікована у наступному випуску журналу «Ягідник».

 

Орієнтовний план

поїздки на Мalinowe factory

25 – 27 серпня 2017 року, Польща

 

         25.08.2017

12.00 – 12.30. Виїзд групи з м. Рожище, вул. Гагаріна, 44А.

12.30 – 19.00. Дорога до Польщі.

19.00 – 20.00. Поселення, м. Налєнчув.

20.00 – 23.00. Дружня гриль-вечірка біля вогнища з представниками компаніі ProBiotics Polska.

         26.08.2017

6.00 – 6.30. Підйом, сніданок.

6.30 – 7.30. Переїзд в с. Зєнкі біля Парчева.

7.30 – 9.30. Екскурсія в компанію «Агрном-Беріс» – найбільший виробник ягідної продукції та саджанців в Європі (полуниця – 60 га, малина – 25 га і т.д.). Загальний огляд господарства та за інтересами.

9.30 – 10.45. Візит у господарство, яке вирощує саджанці малини для голландських селекціонерів. Ознайомлення з роботою підприємства.

10.45 – 13.00. С.  Куров. спілкування з членами групи виробників малини Класа, які, зокрема, вирощують 9 га малини під плівкою під патронатом голландської дорадчої фірми «Дельфі». Екскурсія комплексом переробки і заморозки ягід. Налагодження контактів з покупцями заморожених і десертних ягід.

13.00 – 13.30. Обідня пауза, бутерброди, кава.

13.30 – 15.00. Господарства братів Фігури. Зустріч з представником фірми Haygrove. Новинки польської селекції в полі: Пшехиба, Радзієва, Соколіца, Поемат та ін., ожина.

15.00 – 16.00. Ягідне господарство пана Тадеуша, с. Кармановіце. Червона порічка, аґрус, рамбамбар (ревінь).

16.00 – до вечора. Два господарства з десертними новітніми сортами малини типу Маравілла.

По закінченню – екскурсія в Казімеш-Дольний, після приїзду на місце ночівлі – гриль-вечірка, обмін враженнями.

         27.08.2017

6.00 – 6.30. Підйом, сніданок.

6.30 – 8.00. Візит у господарство Яцека Шишки. Дегустація новітніх сортів малини, обмін досвідом.

8.00 – 10.00. Візит у фермерство с. Ходель: 20 га малини 10-ти сортів. Дегустація, обмін досвідом. Дорогою назад зупинка для ознайомлення з літньою малиною та ожиною на агроволокні, плантацією червоної порічки сорту Ровада (за згодою).

10.00 – 11.00. Реєстрація на головній події – Мalinowe factory, с. Качміска – 2.

11.00 – 15.00 (за згодою). Участь в роботі проекту, обід, від’їзд до України.

 

Для довідки: у вартість поїздки, яка становить 200 євро, входить: переїзди комфортабельним автобусом з кондиціонером, проживання по дві особи в одному номері, послуги гіда, основне харчування (сніданки на місці проживання, дві вечері – м’ясне асорті для гриля, овочі, безалкогольні напої). На місці проживання є продуктові магазини. Ті, хто бажають спати окремо в одномісному номері, повинні обов’язково завчасно попередити та оплатити номер ні місці.

Кількість місць обмежена.

Наявність біометричного паспорта або закордонного паспорта з візою обовʼязкова.

         Контактний телефон: +38 050 378 24 72, Сергій Миколайович
         E-mail:
novosadsm@ukr.net

 

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар