Польський пивоварний досвід і хмільне SPA – гарячі теми для учасників Міжнародного форуму пивоварів та рестораторів, Київ, Україна

 Польський пивоварний досвід і хмільне SPA – гарячі теми для учасників Міжнародного форуму пивоварів та рестораторів, Київ, Україна

Проект «Пиво. Технології та Інновації» не стоїть на місці! Продовжуємо знайомити вас з пивними традиціями, технологіями та досвідом з різних країн. Цього разу ми привезли захоплюючий репортаж з польського ресторану-пивоварні «Три корони» при готелі BREWERY SPA TRZY KORONY в Любліні, який має давні історичні корені. Комплекс цікавий ще й тим, що використовують пиво власного виробництва в процедурах SPA. Особисто поспілкуватися на ці теми і задати свої питання пивоварові «Три корони» Аркадіушу можна буде вже на весняному Форумі пивоварів і рестораторів, який відбудеться 12-13 квітня в Києві.

П’ятий Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів – 2018 (весна) за традицією стане дводенним і включить конференц-день, бізнес-тур за оновленою програмою, колабораційну варку за участі зірок крафта і семінар-практикум на тему «Дефекти пива»! Організатори – інформаційно-видавничий проект «Технології та Інновації».

Польські колеги поділяться досвідом пивоваріння, розкажуть, за якими принципами функціонує історична пивоварня та які ще пивні бонуси отримують гості BREWERY SPA TRZY KORONY.

Так що швидше за вносите ці дати в свій щоденник і плануйте візит! Адже програма Форуму, розрахована на аудиторію пивоварів-практиків, лаборантів, технологів, фахівців з продажу міні-пивоварень і середніх пивзаводів, домашніх пивоварів, початківців цього бізнесу, буде надзвичайно насиченою та інформативною.

У програмі конференц-дня 12 квітня: обговорення актуальних тенденцій розвитку пивоварної галузі; технологічний форум «Ставка на якість»; виступи фінансистів та економістів про економіку пивного закладу. Подискутуємо на тему ефективного пивного маркетингу і секретів успішних продажів в ресторанах-пивоварнях. пивних ресторанах, пабах, барах, спеціалізованих магазинах, через Інтернет тощо. Проведемо круглий стіл про розвиток домашнього пивоваріння «Від хобі до бізнесу».

Традиційно відбудеться круглий стіл «Юридичні основи пивного бізнесу від А до Я» від наших постійних партнерів – юридичної фірми «Пахаренко і партнери».

У центрі уваги – виставка техніки, технологій, сировини для пивоваріння від провідних вітчизняних та європейських виробників. Передбачено і презентацію унікальних сортів пива і пивного меню в одному з кращих пивних ресторанів столиці ввечері.

Програма другого дня, 13 квітня, включає кілька заходів одночасно. Захопливим стане Пивний тур «Крафтовий шлях» в кращі ресторан-пивоварню, пивний ресторан, паб і спеціалізований магазин крафтового пива. Сповненою спілкування та творчості – колабораційна варка крафтового пива з зірками українського та зарубіжного крафта. Інформативний і повним лайф-хаків – семінар-практикум на тему «Дефекти пива».

Більше інформації про захід – незабаром на наших сайтах: beertechdrinks.com, techdrinks.info/ru, сторінці в Фейсбук ..

Форум пивоварів і рестораторів підтримує Гільдія крафтових пивоварів України.

Науковий патронат здійснює Національний університет харчових технологій.

Генеральний юридичний партнер – юридична компанія «Пахаренко і партнери».

Головний Лабораторний партнер – «Донау Лаб Україна»

Головний інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «ПИВО. Технології та Інновації»

Інформаційні партнери: міжнародний спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації», журнали «БРУТТО», Beer Box, сайти Restaurant NEWS EU, BeerPlace, портал Profibeer.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар