Польський досвід закладення прибуткового яблуневого саду з нових сортів представить на конференції “Від землі до готового продукту” відомий садовод Мацей Ліпецькі

 Польський досвід закладення прибуткового яблуневого саду з нових сортів представить на конференції “Від землі до готового продукту” відомий садовод Мацей Ліпецькі

21-22 березня Черкаси стануть осередком провідного досвіду та інновацій в сфері садівництва. Дводенна Міжнародна конференція для галузей садівництва і переробки «Технології та Інновації: від землі – до готового продукту» збере разом ключових гравців цього ринку з України та закордону – експертів і практиків, селекціонерів, науковців, переробників, виробників супутніх матеріалів і технологій. Польський досвід успішного бізнесу на фруктах представить відомий в Європі спеціаліст Мацей Ліпецькі. До конференції також долучаться представники Асоціації Польських Розплідників.

Садівник і селекціонер Мацей Ліпецькі походить з родини, яка плекає традиції садівництва вже чотири покоління. Його батько – професор садівництва Януш Ліпецкі, знаний у Польщі та за кордоном.

Сам Мацей Ліпецькі більше 30 років розвиває власний розплідник фруктових дерев поблизу Любліна. Протягом 6 років був президентом Асоціації Польських Розплідників, яка об`єднує професійні розплідники фруктових дерев. Він також бере участь в діяльності Товариства розвитку карликових садів – організації, створеної професором Еберхардом Макошем, що підтримує та впливає на розвиток садівництва в Польщі. У минулому Мацей Ліпецькі був віце–президентом Товариства.

Щорічно в розпліднику Lipecki Szkolka виробляється 300-350 тис. саджанців. Господарство ведеться на родючому ґрунті Люблінської височини. Домінуючу позицію займають яблуні на підщепах: М9, а також М26, М7, Р14 і Р60 з власного маточника вегетативних підщеп. Тут виробляють й вишні, сливи, черешні, персики, абрикоси та груші. У розпліднику крім річного окулірування виконують зимове щеплення. Сучасні холодильні установки дозволяють зберігати розсадницький матеріал до весни. Є ліцензії на виробництво саджанців сорту «Red Jonaprince» Wilton`s®, а також сортів, що належать Асоціації Польських Розплідників.

Мацей Ліпецькі охоче ділиться своїм досвідом і знаннями щодо садівництва та селекції. В рамках конференції «Від землі – до готового продукту» експерт розповість, як виростити сад з новими сортами яблунь. Адже саме такі сорти, які будуть активно продаватися на експорт до Європи та Азії, є основою прибуткового саду.

Відзначимо, конференц-день відбудеться 21 березня у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості (Смілянська,33). Тематика виступів й виставки охопить усі ланки садівничого бізнесу: від створення саду – до продажів, маркетингу та виходу на експорт. Для горіхівників запланована секція, присвячена вирощуванню та переробці горіхоплідних культур Вперше в рамках конференції відбудеться Народна Дегустація натуральних соків з фруктів і ягід, з врученням Дипломів.

Бізнес-тур, 22 березня, приймає компанія «МАЇС» – Головний Організаційний партнер. У програмі – майстер-клас з обрізки яблуні та горіха.

Реєструйтеся для участі у конференції вже сьогодні через сайт http://forum.techdrinks.info/
та за телефонами:

Надія Рачковська: + 38 063 056 47 88
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692
Лариса Товкач: +38 0979689516

Конференція проходить за підтримки Громадської спілки «Укрсадвинпром»
Головний Організаційний партнер – «МАЇС»
Генеральний Юридичний партнер – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»
Головний партнер сфери засобів захисту рослин – компанія FMC
Головний Технологічний партнер – компанія «Інсолар»
Головний online-партнер – сайт KURKUL.COM
Головні галузеві інформаційні партнери – журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Горішник.Т.І.» та «Ягідник»
Інформаційні партнери – газета «Агробізнес сьогодні», журнал «Агроіндустрія», «Водка Редакторъ», ТРК «ВІККА»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар