Почалася активна підготовка до участі українських виробників ягід у виставці SIAL Paris 2018

 Почалася активна підготовка до участі українських виробників ягід у виставці SIAL Paris 2018

21-25 жовтня у Парижі проходитиме найбільша у Європі виставка, присвячена продуктам харчування та інноваціям у цій галузі. Саме SIAL Paris називають виставкою, здатною найбільше надихати гравців ринку розвивати галузь. Подія об`єднує величезну кількість виробників, переробників, фахівців зі зберігання та покупців різних типів продуктів.

В рамках втілення Проекту «Східне партнерство: Готовність до торгівлі — Ініціатива EU4Business», що фінансується Європейським Союзом, як частина ініціативи EU4Business, цього року на виставці SIAL Paris українські виробники ягід будуть представлені колективним стендом Асоціації «Ягідництво України».

Це перший досвід представлення українського ягідництва у подіях такого масштабу. Підготовка до участі у SIAL Paris направлена на те, щоб якісно представити українські ягоди та ягідну продукцію широкому світовому загалу, а також завести максимальну кількість корисних контактів із потенційними покупцями та партнерами.
Запрошуємо компанії, які бажають долучитися до колективного стенду українських виробників дізнатися подробиці участі за контактами Асоціації «Ягідництво України».

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар