Пільгові умови участі для членів Асоціації «Ягідництво України» у провідних подіях галузі

 Пільгові умови участі для членів Асоціації «Ягідництво України» у провідних подіях галузі

Асоціація «Ягідництво України» активно працює над тим, щоб перелік преференцій для членів АЯУ постійно розширювався. Таким чином на сьогоднішній день компанії – члени Асоціації мають можливість взяти участь на пільгових умовах не тільки в подіях АЯУ, але й у більшості провідних подіях галузі.

Зокрема, знижка у 10% передбачена на участь у Шістнадцятій міжнародній конференції «Овочі та фрукти України-2019. Експортний прорив!», яка проходитиме 3-5 грудня 2019 р. в МВЦ (Київ).

Також члені АЯУ можуть скористатися знижаю у 10% при реєстрації на участь у Третій Міжнародній науково-практичній конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації», яка відбудеться 12-13 грудня в м. Рівне.

Щоб отримати вищезгадані знижки, при реєстрації необхідно зазначити про членство в АЯУ організаторам події.

«Ми впевнені, що уже в наступному році перелік подій, в яких передбачені пільгові умови участі для членів Асоціації, значно розшириться, при чому як за рахунок тих, що відбуватимуться в Україні, так за рахунок закордонних заходів, – наголошує Ірина Кухтіна, Президент Асоціації «Ягідництво України». – Більше того, неодмінно залишаться знижки на участь в конференціях та тренінгах АЯУ, а деякі заходи, як і раніше, будуть проводитись виключно для членів Асоціації».

Крім того пані Кухтіна підкреслює, що компанії, які мають членство в АЯУ, мають преференції при відборі учасників в міжнародних подіях.

«Наразі, наприклад, Асоціація «Ягідництво України» і Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) проводять відбір компаній для участі в триденному професійному тренінговому курсі «Технології заморожування ягід». Варто зазначити, що учасник покриває лише 50% від вартості участі у тренінговій програмі, інші 50% покривається ЄС в рамках ініціативи EU4Business. Оскільки кількість місць обмежена і участь в курсі можуть взяти лише 20 делегатів, компанії-члени АЯУ будуть мати переваги при відборі», – додає Ірина Кухтіна.

Звісно ж, на 2020 рік також передбачені постійні пільгові умови для членів АЯУ для участі в подіях, організованих Асоціацією. Зокрема, для участі в Другому міжнародному форумі «S-Fruit Transformation – 2020» для членів Асоціації «Ягідництво України» надаються знижки у розмірі 15% та 25% в залежності від членського пакета.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар