Підсумки семінару членів Всеукраїнської Аграрної Раді

 Підсумки семінару членів Всеукраїнської Аграрної Раді

Андрій Дикун, голова ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада», зробив акцент на важливості кооперації як додаткового джерела прибутку в умовах кризи та потужним інструментом для виходу аграріїв на зовнішні ринки.

Основними питаннями семінару були: поточні ціни та тенденції росту на культури в 2016-2017рр, конкурентоспроможність на внутрішньому ринку та за межами країни, податкові аспекти та особливості реалізації сільськогосподарської продукції, досвід трейдерів. Серед доповідачів: Михайло Пономаренко – консультант консалтингового агенства та представник юридичної фірми Андріана Мартинів.

Крім основних питань щодо цін на зернові та олійні Михайло Пономаренко розповів про прогнози Кабміну щодо валюти на наступні декілька років: «Кабмін визначився з курсом долара на наступний рік. В 2017 році гривня девальвує до 27,2 грн/$, в 2018- до 27,8грн/$. Даний прогноз ввійде в фінансові показники нового бюджету».

Під час виступу Андріани Мартинів учасників зацікавило питання щодо авансових оплат: «Попередня (авансова) оплата вартості товарів, що вивозяться за межі митної території України чи ввозяться на митну територію України не змінює значення сум податку, які відносяться до податкового кредиту або податкових зобов’язань платника податку, такого експортера або імпортера».

Говорили і про законодавчі ініціативи. «Наш проект про мінімальне податкове соціальне зобов’язання має за миту вивести з тіні одноосібників, даний проект може дати близько 5,5 млрд грн додаткових надходжень до бюджету, які в свою чергу будуть направлені на розвиток аграрної галузі. Це не спроба створити додаткове податкове навантаження на аграріїв, а спроба вирівняти», – сказав Андрій Дикун. 

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар