Підготовка до виставки Drinktec 2017 вступає у вирішальну стадію: найважливіші події, теми та сервіси

 Підготовка до виставки Drinktec 2017 вступає у вирішальну стадію: найважливіші події, теми та сервіси

Цього року Drinktec поповниться трьома додатковими залами (два з них – виключно для виноробства) і стане найбільшою за всі роки проекту. 1600 експонентів з 75 країн світу, 15 павільйонів загальною площею понад 150 000 кв.м, цікаві заходи, які відбуваються паралельно з програмою виставки, різноманітна рамкова програма зі змаганнями, конкурсами, церемоніями вручення нагород і відзнак, спеціальними показами, конференціями, форумами та дегустаціями. Журнал “Напитки. Технологии и Инновации” є офіційним медіа-партнером виставки.

Немає значення, чи представляєте Ви мале сімейне підприємство чи, навпаки, велику компанію – глобального гравця на ринку напоїв та рідких продуктів, все одно Ви знайдете для себе на Drinktec усе, що Вам потрібно!

Вже сьогодні організатори Drinktec 2017 пропонують каталог експонентів, рамкову програму, нові сервіси для відвідувачів, а також можливість реєстрації відвідувачів онлайн.Команда вже готова ознайомити з найважливішими подіями, які заплановані на цій виставці – а їх буде дуже багато!

Drinktec – це:
     ✔ провідна світова виставка технологій та обладнання для виробництва напоїв та рідких продуктів, за участю 1600 експонентів з 75 країн світу, які розміщують свою експозицію у 15 павільйонах загальною площею 150.000 кв.м., а також за участю 70000 відвідувачів з 180 країн світу.
     ✔ Компанії-лідери з усіх куточків світу представлені на виставці своєю новаторською продукцією та інновативними рішеннями як длявеликого, так і малого та середнього бізнесу.
     ✔ Найсучасніші технології виробництва, наповнення та пакування напоїв та рідких харчових продуктів з усього світу чекатимуть на Вас. Крім того, до портфоліо виставки належать сировина і логістичні та маркетингові рішення індустрії напоїв та рідких продуктів.

     Основні моменти 2017:
    ✔ три додаткових павільйони. Найбільша виставка drinktec усіх часів!
    ✔ два окремих павільйони повністю відведено під виноробство виставка SIMEI вперше є невід`ємною частиною drinktec!
    ✔ Знайти потрібні продукти, інновації чи рішення стає простіше завдяки сучасним пристроям та додаткам!
    ✔ Місце зустрічі усіх провідних експертів галузі напоїв та рідких продуктів.
    Innovation Flow Lounge.
    ✔ Традиційна зустріч о п`ятій – 5 O‘clock Theme: можливість ознайомитися з виступами провідних світових експертів
    Найінновативніші та найавторитетніші представники галузі – про її майбутнє
    ✔ Home & Craft – все для пивоварів!
    Нові пропозиції для крафтового та домашнього пивоваріння.
    ✔ Ваші інтереси, Ваші теми, Ваша drinktec.
    Інформація про виставку, її програму та інші заходи, розподілені за темами
    ✔ Зазирнути за горизонт, побачити більше, надихнутися майбутнім
  

“Усе це, а також ще більше чекає на Вас у період з 11 по 15 вересня 2017 р. у Мюнхені. Вирушайте разом з нами у майбутнє галузі напоїв та виробництва рідких продуктів. Наші експоненти та уся команда виставки drinktec раді зустрічі з Вами!” – звертається Петра Вестфаль, директор виставки drinktec.

Вперше в історії мюнхенських виставок частиною Drinktec має стати SIMEI, Міжнародна виставка виноробства та обладнання для виробництва, зберігання та пакування напоїв. У двох павільйонах (C2 і C3) будуть представлені машини та обладнання для виробництва вин та іхнього подального розливу та зберігання. Рішення для пакування та логістики доповнять цю цікаву експозицію.

А знайти потрібні продукти, технології та інновації тепер просто! Починаючи з літа 2017 року, завдяки пошуковим можливостям виставки та додаткам, гості зможуть знайти саме тих експонентів, які відповідатимуть їх вимогам. Таким чином участь у виставці drinktec зможе стати чудовим підґрунтям для цілеспрямованого пошуку партнері та інформації.
   
Нова пошукова функція – пошук необхідних технологічних рішень за категоріями. Таким чином можна знайти, наприклад, експонентів, які запропонують рішення, «як зекономити пакувальний матеріал» чи для «ефективної і постійної економії води». Мобільний додаток Innovation Guide (інноваційний путівник) міститиме інформацію про усіх 1600 експонентів та їхні розробки та інновації. Завдяки Innovation Guide у мобільному додатку drinktec у дуже зручному для форматі можна знайти перелік усіх заявлених інновацій експонентів виставки і переконатися, що, відразу ж переступивши поріг павільйону, гість отримає усю необхідну інформацію на смартфон.

drinktec – це місце зустрічі для усіх маркетингових експертів з галузі напоїв. В інтерактивних модулях можна обмінятися інформацією з найкращими маркетинговими експертами з усього світу про нові підходи до розробки та концепції продуктів, рішень щодо упаковки, а також стратегії збуту товарів. Експерти з питань маркетингу та збуту, а також продукт- та бренд-менеджери та фахівці з практичного запровадження інновацій тут якраз будуть на своєму місці!

Традиційна зустріч о п`ятій – 5 O‘clock Theme: можливість зустрітися з усіма найвідомішими спікерами цієї галузі. У своєму окремому колі «футуристів» зустрічатимуться «найсвітліші голови» та розробники новітніх ідей, щоб обмінятися своїми поглядами на майбутні сценарії розвитку галузі. Буде цікаво дізнатися про нетрадиційні підходи, революційні ідеї та приголомшливі перспективи, які матимуть вплив на наше життя у майбутньому.

Home & Craft – усе для пивоварів! Тут будуть представлені рішення, сировина, інгредієнти та обладнання для домашнього та крафтового пивоваріння та пивоваріння як хоббі. На семінарах та у доповідях увагу буде акцентовано на актуальних тенденціях у галузі домашнього пивоваріння та міні-пивоварень. А також – все для виробників домашнього та крафтового пива

Ще одна цікава прем`єра у Мюнхені: PRO FachHANDEL, провідна виставка спеціалізованої торгівлі напоями та товарами для створення комфорту та затишку. Тут зустрічаються фахівці та представники інтересів спеціалізованої торгівлі.

Виставка oils+fats, Міжнародна спеціалізована виставка технологій та інновацій, є єдиною в Європі виставкою у галузі рослинних та тваринних жирів. Знайти цікаві для себе рішення тут зможуть, насамперед, представники галузі рідких продуктів.

Отже, це буде прекрасна нагода, щоб зазирнути за горизонт, побачити та дізнатися трохи більше і надихнутися ідеями, які знаходяться зовсім поруч.

Drinktec гаряча лінія
Tel.: +49 89 949-11318. E-Mail: info@drinktec.com
в Україні: +38 (044) 234 5998. Email: info@ukraine.ahk.de

Офіційний сайт: www.drinktec.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар