Відкрийте для себе новий вимір вашого новоанглійського IPA з дріжджами Fermentis® SafAle™ K-97!

 Відкрийте для себе новий вимір вашого новоанглійського IPA з дріжджами Fermentis® SafAle™ K-97!

Ви вже приготували свій новоанглійський IPA з активними сухими дріжджами SafAle™ K-97 від Fermentis®? Пивоварна пригода ще ніколи не була такою захопливою, як зараз, завдяки унікальним можливостям, які пропонують вищезгадані дріжджі! Ви вже уявляєте інтенсивні хмелеві аромати в поєднанні з тонким фруктовим характером? SafAle™ K-97 – чудовий вибір, якщо ви хочете додати до свого пива тіолові ноти, що вивільняються з попередників, та збільшити екстракцію хмелевих олій.

У дослідженні Fermentis® щодо використання різних штамів з асортименту активних сухих пивоварних дріжджів використовували ті ж самі умови та сировину, що й у виробництві пива типу IPA в Новій Англії. Лабораторний аналіз результатів, підтверджений сенсорним аналізом, показав, що дріжджі SafAle™ K-97 завдяки своїм властивостям біотрансформації залишили найбільше хмелевих олій у пиві після бродіння серед усіх дріжджів з асортименту Fermentis®. У деяких випадках це була подвійна екстракція.

Ферментація є ключовим процесом у виробництві пива, що впливає на аромат, смак і загальну якість напою. Для пива стилів Ne в Англії IPA/Hazy IPA, що характеризуються каламутністю, інтенсивним хмелевим ароматом і фруктовими нотками, вибір правильних дріжджів має вирішальне значення. Дріжджі Fermentis® SafAle™ K-97 – це німецький штам, який здобув популярність завдяки своїй здатності ефективно бродити в широкому діапазоні температур. Спочатку розроблені для німецького пива Koelsch, ці дріжджі знайшли своє застосування в багатьох інших стилях, включаючи новоанглійський IPA. Вони характеризуються здатністю виділяти леткі сполуки, які впливають на аромат і смак пива, наприклад, тіоли з хмелю, які надають пиву фруктові та квіткові нотки.

Дослідження показали, що температура бродіння є ключовим фактором, який впливає на ефективність бродіння та ароматичний характер пива New England IPA з використанням дріжджів SafAle™ K-97. Використання температури нижче як 20°C може призвести до незавершеної ферментації, тому рекомендована температура становить 20-24°C. Низькі температури додавання дріжджів і бродіння (12-16°C) можуть призвести до слабкого ослаблення і незавершеного бродіння.

Збалансовані пропорції – це секрет пивоварів-майстрів, адже щільність сусла та кількість доданих дріжджів мають значний вплив на процес бродіння та ароматичний профіль пива. Дослідження показали, що вища початкова щільність і менша кількість доданих дріжджів SafAle™ K-97 (50 г/гл) можуть посилити сприйняття фруктових і квіткових ароматів, що є бажаним для новоанглійського стилю IPA. Збільшення кількості доданих дріжджів (100 г/гл), з іншого боку, може зменшити концентрацію летких речовин, що вплине на зниження інтенсивності аромату.

Високий рівень додавання дріжджів може прискорити процес бродіння, що може бути корисним для пива з інтенсивним хмелевим ароматом. Однак вища доза (наприклад, 100 г/гл) при низькій щільності сусла може посилити сприйняття сірчистих нот, що слід враховувати у процесі виробництва. Тривалість бродіння 7 днів при 24 °C, здається, сприяє формуванню бажаних ароматів та ефірно-хмелевого балансу.

Ключовою особливістю новоанглійського IPA є також відповідна каламутність. Завдяки високій флокуляції, але повільній седиментації дріжджів SafAle™ K-97, ми досягнемо ідеальної соковитої димки в нашому готовому пиві.

Дріжджі Fermentis® SafAle™ K-97 можуть бути ефективним вибором для бродіння пива в стилі New England IPA за умови дотримання правильних параметрів процесу. Оптимальна температура бродіння (20-24°C), кількість доданих дріжджів (50 г/гл), щільність сусла (15-17°P), час бродіння (приблизно 7 днів) і час відстоювання (приблизно 3 дні) мають вирішальне значення для досягнення бажаного ароматного профілю. Вибір активних сухих дріжджів Fermentis® SafAle™ K-97 дозволить вам досягти характерних фруктових і квіткових нот у вашому NE IPA з балансом між інтенсивними характеристиками хмелю і фруктовими ефірами. Варто пам’ятати, що ці дріжджі також використовуються в інших стилях пива, таких як німецьке пиво Koelsch та бельгійське Wit, демонструючи свою універсальність.Варто також зазначити, що, як і більшість пивних дріжджів з асортименту Fermentis®, штам SafAle™ K-97 також має сертифікат E2U™ (Easy to Use), що означає, що його можна вливати безпосередньо в сусло або ж регідратувати перед додаванням. Ефект буде практично однаковим – ми залишаємо за вами право вибору, як їх використовувати.

Контакти:
Justine NOBLET, Fermentis

+33 (0)3 20 49 15 91
j.noblet@fermentis.lesaffre.com
Офіційний представник Fermentis в Україні – «Солод Україна»
Контакти: 067 500 79 97 (Богдан Демченко)

Більше про тему дізнайтеся на XI Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв, що відбудеться 7–8 вересня цього року.

Більше інформації про Форум читайте на сайті: https://forum.techdrinks.info/ua/event/36

Генеральний інформаційний партнер Форуму – спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації», з проєктом журнал у журналі «Пиво. ТІ».
Інформаційні партнери – журнали «Садівництво і Овочівництво. Т.І. & Горішник», «Ягідник» і сайти techdrinks.info, techhorticulture.com, jagodnik.info.
Генеральний Лабораторний партнер – компанія «Донау Лаб Україна»
Спонсор форуму – Brau Beviale

Умови участі в конференції 7 вересня в якості учасника:
Для пивоварів крафтових пивоварень, малих виробників дистилятів, сидрів та інших напоїв:
Конференц-день – 2200 грн.
Для представників технологічних компаній, які не є виробниками пива, дистилятів тощо), а також для представників великих підприємств і компаній:
Конференц-день – 3000 грн.
(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет, обслуговування під час заходу, участь у дегустації напоїв і страв, пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами, детальний постзвіт про захід із фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою).

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Директор проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/видавець проекту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті