«Органічні рекорди України»: з Міністерства в тур регіонами України

 «Органічні рекорди України»: з Міністерства в тур регіонами України

28 серпня за участю в. о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої відбулося офіційне відкриття фотовиставки «Органічні рекорди України», яка присвячена органічним рекордам, встановленим у різних куточках Україні та за її межами.

У заході взяли участь представники органічного ринку України, виробники рекордних страв, фотографії яких презентовано на виставці, а також ті, хто цікавиться українською органічною продукцією та національною кухнею.

Так, відвідувачі змогли побачити світлини рекорду, встановленого під час проведення Агропорту у Львові, коли 20 кухарів – членів асоціації «Західна Шеф Група» приготували 3906 кг органічної гречаної каші з м’ясом та грибами. Також достойне місце на виставці отримав медовик-рекордсмен, площею 11,27 кв.м, що було приготований в рамках 5-ї річниці Агропорту у Харкові. Третім південним рекордсменом на експозиції став органічний кизиловий морс, що було зварено під час Херсонського Агропорту і для виготовлення понад 110 літрів якого було використано близько 20 кг органічного кизилу та 20 кг цукру.

Крім того, на фото виставці були продемонстровані спогади з Національного павільйону на виставці Biofach 2019, де Україна була презентована вшосте. Саме цього разу Україна на цьому заході представила рекордний асортимент національної української продукції від рекордної кількості виробників. І все це відбувалося на фоні найбільшого за всі часи українських павільйонів Національного прапора.

Після вітального слова Ольги Трофімцевої за участю організаторів – ГС «Органічна Україна» та Agroportex.Bio, – відбулося вручення подяк за органічні рекорди України. “Ми раді, що сьогодні зібралася рушійна сила органічних виробників”, – зауважила Олена Березовська, президент ГС «Органічна Україна».

Нагадаємо, що експозиція не закінчується однім днем – фотовиставка триватиме у приміщенні Мінагрополітики до 27 вересня, а далі поїде на АГРОПОРТ Схід Харків 2019, який відбудеться у Харкові 10–12 жовтня.

– Цими рекордами ми хотіли продемонструвати, що з української органічної продукції можна приготувати будь-які страви. І нам це вдалося. Ми пропонуємо нести цю культурі далі в маси й Харків першій хто готовий прийняти естафету. Експозицію вже чекають на всіх партнерських локаціях та подіях Агропорту Схід: Інвестиційному форумі, Оперному театрі та звичайно ж в аеропорту. І я сподіваюсь, що нас підтримують інші регіоні,– підсумував Генеральний менеджер проєкту AGROPORT Ukraine Дмитро Титаренко

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар